Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki az, hogyha 13 évesen...

Ciki az, hogyha 13 évesen konditerembe akarok járni?

Figyelt kérdés
Lassan itt a tél, hideg lesz, és olyan edzés tervet választottam ki magamnak amire otthon nincsen lehetőségem, se az iskolában. Gáz lenne? És, amikor felvetném a szülőmnek?

2017. okt. 13. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem gaz, csak ilyen csendesebb nyugidabb kondit valassz elosszor, ha nem aksrod hogy a helyi kigyurt celebek mistt kellemetlenul kelljen magadat erezned. Az egyetlen problemat sz jelenti hogy alegtobb kondiba 14 eves kor alatt csak nagykoru kiserovel vagy sehogy sem engednek be😅 de ha idosebbnek nezel ki akkor nem ledz gsz, engem például 12 evesen is siman beengedtek, az ilyen csendesebb helyeken, de az ilyen oriasi kondikba kernek diakot es megnezik hogy hany eves vagy (legalabb is felenk)

14/L

2017. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Aerobic óra?
2017. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 hogy jon ide az aerrobic ora?😂
2017. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 .,,.,,.,, ***** válasza:

Nem ciki csa hülyeség.

Ilyen idősen elég ha pl: focizni jársz.

2017. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 .,,.,,.,, ***** válasza:
*csak
2017. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok miert 0%? Elfogadom csak nem ertem🤷🏼
2017. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 .,,.,,.,, ***** válasza:
39%
#1 gondolom azért, mert egy 12 éves gyereknek NEM KELL,és NEM SZABAD konditerembe járnia.
2017. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Akkor megkockaztstom a lepontozast megint, de honnan tudjatok hogy nem csak például futohepezni akar? Meg ha nem dolgozik nagy sullyal akkor siman lehet, nem karosabb mint az élsport ilyen korban. Siman lehet hogy olyan edzestervet csinalt hogy fut, aztan például eliptikus trainer, huzodszkodas, majd vegul kis sulyzok. Ertol semmi baja nem lesz.
2017. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 .,,.,,.,, ***** válasza:
62%

De egy gyereknek nem kell kondi terembe járnia!!!

Bőven elég neki ha majd 18-20 évesen elkezdi.

Ilyen korban azért nem jó, mert még növésben van, meg amúgy is hülyén nézne ki egy 13 éves kockahassal.

Azt meg nagyon furcsának találom, hogy manapság a lányok közül általában pont a kis 50 kg-os akar lefogyni, amelyik meg már van 100 kg az tesz rá. Gondolom te is az 50 kg-osok közé tartozol

2017. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyon szépen köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy mit nem szabad csinálnom, és tudom, hogy mit lehet. Nem dolgoznék nagy súlyokkal, és kockahasat sem csinálnék. Nem "gyúrni" akarok. Igen, futógépezni, húzódzkodni, meg ilyesmiket csinálnék. Az iskolámban csak foci van, amit nem szeretek, és nem is vagyok túl jó benne. Én elvileg a vékony lányok közé tartozom (nem 50 kiló vagyok), viszont van rajtam felesleg.
2017. okt. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!