Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten melyik uszodába...

Budapesten melyik uszodába tudnak menni pikkelysömörösök?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 20 éve élek együtt pikkelysömörrel. Időnként sikerült már tünetmentesíteni is. Ilyenkor tudok hódolni egy kedvelt időtöltésemnek, mozgásformámnak, és minden további nélkül el tudok menni nyilvános uszodákba, fürdőkbe.

Jelenleg nagyjából így néz ki a két lábszáram, amikor csúnyább: [link]

És nagyjából ugyanilyesmi, csak halványpiros színben, amikor szebb. Most se nem terjed, se nem húzódik vissza, ez egy állandósult állapot már évek óta. Természetesen használok rá mindenféle szereket, hogy kordában tartsam, most nem is ez a kérdés.

Szóval néhány közeli uszoda házirendjét böngésztem már ez ügyben. Egyiknél az "undort keltő", egy másiknál a "nagy kiterjedésű kóros elváltozások" címszó alatt "záródok" ki az uszoda látogatásból.

Korábban a betegségemtől függetlenül is bementem néhanapján uszodákba, és megpróbáltam természetesen viselkedni, hogy nekem nincsen semmi bajom. Soha nem is hajtottak el, csak egyszer-egyszer volt 1-2 kérdés.

Ezen kívül van olyan nyilvános, úszásra használható intézmény, ahova hivatalosan, lelkiismeret furdalás nélkül be tudok menni, hogy ne kelljen attól tartanom, hogy valamelyik paraszt mégis elküldet?



2019. júl. 27. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Egyikbe se!
2019. júl. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kutya élet, hogy ennek utánajárok!
2019. júl. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!