Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan működik az újonnan...

Hogyan működik az újonnan bevezetett online horgász területi jegy vásárlás? (horgaszjegy.hu)

Figyelt kérdés
Vásárolt már valaki ezen a felületen és ha igen, akkor mi a véleménye? A szabály szerint a napijegy tényleg csak egy évben egyszer váltható ki?

2019. aug. 21. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kavarod a dolgokat! A napijegy annyiszor váltható, ahányszor szükséged van rá. A turista állami horgászjegy váltható egy évben csak egyszer és 3 hónapig érvényes. Ez önmagában még nem jogosít fel horgászatra, de ezzel már tudsz napijegyet váltani.
2019. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyiszor valthatsz napijegyet egy adott helyre ahanyszor csak akarsz.

A horgaszjegy.hun beregisztralsz, megadod az allami jegyed szamat, adatait, ha jól emlékszem szkennelni is kellett az első oldalt. Ha beregelted a jegyed,nem tudsz egyből vasarolni, kell egy kis ido mire hitelesitik, ha jol emlekszem nekem ez masnap delutanra meg is volt, de van amikor tobb idot vesz igenybe. Onnantol kezdve a profilodhoz van csatolva az allamod, es ugy tudsz jegyet venni, fizetes utan 1-2perccel mar el is kuldik a megadott emaledre, vagy ottani feluletrol is le tudod tolteni. Ha lehetoseged van nyomtasd ko, mert állítólag szoktak genyozni emiatt, nekem meg nem volt problemam, mar nem tudom miert kene manapsag papirt mutogatni,mikor e eszkozon meg lehet mutatni.

2019. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld lájk.
2019. okt. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!