Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Motocsónak vásárlás kezdőknek?

Motocsónak vásárlás kezdőknek?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam milyen jó lenne ha a hajós vizsgát megcsinálnám... Ahogy nézem csak pár hetesek ezek a kurzusok, utána már valóban képes az ember önállóan és biztonságosan kezelni egy motorcsónakot?

Gondoltunk rá, hogy kérhetnénk egy motorcsónakot nászajándéknak, és már nászúton is használhatnánk. (utánfutóval kivezetni Adriára pl., vagy akár a Balcsi)

Tippek, tanácsok?


2018. márc. 5. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A motorcsónak elég tág fogalom.

Lehet egy ladikra is motort tenni, és lehet százmilliós összegért is motorcsonakot venni az Adriára.

2018. márc. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 millió környékén nézegettem.
2018. márc. 6. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, én képes lennék rá, akár vizsga nélkül is, mert ismerem a határaimat és van józan eszem. A tengeri hajózás ismerete, nem a hajó szakszerű kezelésénél kezdődik, hanem ez alapvető. A tengert, kell ismerned. Egy motorcsónakkal part közeli bohóckodással, ha nem vagy hülye, nagy bajba nem kerülsz. A Balcsin pedig jelzem, kicsit furcsán fognak rád nézni az emberek, ha egy motorcsónakkal randalírozól köztük, de ha gondolod próbáld ki, és írd meg, hogy mi történt. :) Viccet félretéve nyugodtan vegyétek meg, először használd a Dunán, majd a Balcsin (ez csak vicc) aztán irány a tenger.
2018. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!