Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol van Budapesten olyan...

Hol van Budapesten olyan uszoda, ami nem túlzsúfolt, lehet normálisan úszni?

Figyelt kérdés

Császárban délután kettőkor lezárják a külső 50m-es felét, a maradékon lehet heringpartyzni. Az újpestiben (nevét nem tudom, csak azt, hogy a farkas-erdő mellett van, és 14-essel mentem oda), egy sáv volt meggyitva a látogatóknak, a többin gyerekek gyakorlatoztak. A Nyéki volt eddig a legjobb, nem volt rommá tömve, gyerekeknek is csak az egyik sáv volt lefoglalva, viszont nagyon rövid a medence, és a fordulóknál fürtökben lógnak a nyugdíjasok.

Egy olyan uszodát keresek, ami opcionálisan 50m (mert beleszédülök :D ), és normális tempóban végig lehet úszni egy picit gyorsabb tempóban is (szóval nincs heringparty és nem kell folyton kerülgetni valakit).


2019. okt. 11. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen de az titkos.
2019. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kisebb uszodákat keresd!

Attól is függ, milyen időpontban mennél úszni.

2019. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Délelőtti, déli időpont lenne opcionális. Gondolom korán reggel és délután mindenki ott van, aki hivatali időben dolgozik, és csak akkor ér rá - én meg kis szervezéssel bármikor ráérhetek.

Akkor végigpróbálgatom az összes fővárosi uszodát :D

Köszi a válaszokat.

2019. okt. 12. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 50 méteres medence miért ekkora fétise sokaknak? Én lesz**om, mekkorában úszom.


Az a rossz hírem van, hogy a Nyékiben pont 33.3-as medence, ami hosszabb, mint a legtöbb uszodában található 25 méteres medence.


A BVSC-ben van még ötvenes, de az nagyon ritkán áll a közönség rendelkezésére, szerencsére a honlapon megtekintethető, mikor.


Egyébként hétköznap délután-kora este a legtöbb fővárosi uszoda sajnos túlságosan is tömött.

2019. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja most látom, délelőtti időpont is jó. Ebben az időpontban viszont a legtöbb uszoda mérsékelt forgalmú, de ötvenes medencére így se számíts.
2019. okt. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok 50 eset ami délelőtt is van, olcsó is, nincsenek is sokan. De nem mondom el melyik az!
2019. okt. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!