Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nyakig érő vízben is lehet...

Nyakig érő vízben is lehet normálisan úszni, víz tetején lebegni?

Figyelt kérdés
úszni tanuló fázisba vagyok! a lebegés valahogy nem megy vagy azt csak mély vízben lehet? mély vízbe még nem merészkedtem

2014. jún. 13. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne, mitől változnának meg a fizika törvényei? A hajó is csak a part közelében tud lebegni, de ahogy be megy a nyílt óceánra, ahol mélyebb a víz, elsüllyed?
2014. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Lebegni már 30 centis vízben is vidáman lehet. Csak igyekezz, hogy ne érj a fenékhez.
2014. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ne is merészkedj mély vízbe, amíg nem tudsz lebegni, mert úgy jársz, mint én, és kénytelen leszel megtanulni úszni, vagy meghalsz :D
2014. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. van is 160 cm mély medence egyes uszodákban, ami egyeseknek pont nyakig ér.
2014. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lebegés a víz mélységétől teljesen független dolog!

Megoldás; nagy levegő és minél tovább bent tart! Ha kifújod akkor süllyedsz le, viszont ha újra gyorsan veszel akkor még mielőtt elsüllyednél, visszajössz a felszínre... (nálam legalábbis így működik)

2014. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad "gyorsan" venni a levegőt, mert hamar kifulladsz.

A karoddal fellököd magadat, és jól beszívott, mély lélegzetet veszel. Akkor sokkal tovább is bírod a fejedet a víz alatt tartani, a következő - kapkodás nélküli - levegővételig.

2014. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pool Szaki válasza:
Miért ne lehetne?! :)
2014. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!