Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek jó 3000m úszni 2...

Szerintetek jó 3000m úszni 2 óra alatt? (gyors, mell)

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem bőven jó! nekem 260perc volt 6000m ami főleg mellúszásból állt (te is balatonátúszásra készülsz? :D)
2010. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem nem arra készülök.

Csak 1 éve hagytam abba a vizilabdázást (fél év volt) és most újra elkezdtem csak úszni, nagyon hiányzott és rájöttem, hogy ez az amit szeretek a sportok közül. Gondolkodtam, hoghy be kellene lépni a helyi úszó eggyesületbe csak mivel 17 éves vagyok nem tudom, hogy bevesznek. Nem olyan nagy. Tehát nem fogják azt gondolni, hogy már túl öreg? +van rajtam feleslegem (20kg) amit le akarok dolgozni.

Szerintetek megkérdezzem, hogy bevesznek -e?

2010. júl. 16. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
kérdésből még nem lesz baj ;) 1 próbát megér :D bár valóban kicsit már koros vagy
2010. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is vizilabdázok, az a legjobb sport !biztos vagyok benne ,hogy bevesznek!nevadd fel:)
2010. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fél év úszás után a 3000m két óra alatt nem is rossz.jómagam is vizilabdás vagyok és én is így kezdtem...csak így tovább
2010. júl. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondjátok hogy lépjek be az úszó eggyesületbe.

Csak ténleg nem tudom, hogy nem fognak e túl öregnek nézni.

de még gondolkodok rajta mert majd suli kezdés után szeretném megkérdezni ugyanis nem tudom, hogy mikor van és van pár nap amikor fontos dlutáni programom van suli alatt.


Amúgy azért léptem ki a vizilabdából mert nem volt pár emberrel jó a viszonyom. Ugyanis nem vagyok az aki könnyen ismerkedik.

2010. júl. 17. 21:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugye fél év volt amikor komolyabban úsztam mig vizilabdáztam (előtte nem igazán) és azóta eltelt egy év.
2010. júl. 17. 22:44
 8/13 anonim ***** válasza:
elég jó..
2010. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem úszonak gyenge az idő. Úszók a Balatont (kb 5,2 km) max. 1,5 óra alatt teljesítik. Én tök amatőrként 2,5 óra alatt úsztam át. És csak mell és nem medence, hanem élő víz.
2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia!nem akarok akadékskodni de én 8 évig versenyúszó voltam tehát én 3 km.. 1 óra latt úsztam le...És nyugoddtan kérdezd meg,jelentkezz mert ha vizilbdáztál tuti nyerő vagy!
2010. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!