Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten uszoda elfogadható...

Budapesten uszoda elfogadható áron?

Figyelt kérdés

Milyen elfogadható árú uszodák vannak Budapesten, ahova heti 1-2 alkalommal el lehetne járni úszni hobbi szinten / testmozgásként? Ahol lehetőleg van kulturált szaunarész is.


A külső kerültek sajnos kiesnek.



2019. dec. 26. 00:11
 1/9 A kérdező kommentje:
jav.: A külső kerületek* sajnos kiesnek.
2019. dec. 26. 00:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az elfogadható ár? A Ludovika Uszoda az Üllői úton 1500 forint (nyolcadik kerületi lakosként 800), kulturált szaunarésszel, hátránya, hogy csak reggel és az esti órákban (18-22) használható hétközben.
2019. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi válaszodat :)


Árban ilyesmi már egész kellemes, bár egy kicsit kívüleső helyen van. De ha nem találok jobbat, akkor lehet megnézem majd. Mondjuk jó lenne olyan, ami du. 4-től már szabad.

2019. dec. 27. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen kívül nem hiszem, hogy a belváros közelében találsz olyat, ami minden kritériumodnak megfelelne, de ha mégis, írd le kérlek, engem is érdekelne egyéb opció.
2019. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tüskecsarnokot néztem még, de annak honlapja olyan, hogy semmit nem lehet megtudni róla lényegében, szinte mindig nem található oldalt dob ki.
2019. dec. 27. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a tuskecsarnokba jarok, szerintem nagyon kellemes es kulturalt, nincs benne tul sok ember. Ha jol tudom szauna resze is van, de meg nem jartam ott szoval erre nem vennek merget.
2019. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Köszi, bíztató. Helyileg jó helyen is lenne nekem. Mikor voltál utoljára és milyen időtájban látogatható?

2019. dec. 29. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! Találtál?
2020. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem, írtak üziben is néhányat, de azokból több volt a vidéki, ami távolság miatt kiesik.

Bár majd csak februártól lesz aktuális, akkor tervezek majd járni.

2020. jan. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!