Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a vélemenyetek erről a...

Mi a vélemenyetek erről a horgászszettről?

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményeteket szeretném kérni. Nyilván indoklást is hogy pl.: miért jó vagy miért rossz. Én csak hobbi szinten járok, nem versenyekre stb.Fenekező horgászatra szeretném őket használni


Botok: Carp zoom entrant carp bojlis bot ec2 300cm 3lbs 2 részes


Orsók:Okuma ceymar cmbf-355 2+1BB nyeletőfékes orsó


Zsinor: carp expert uv purple monofil zsinor 0,35 14,9 purple


Előre is köszi.. Ilyen válaszok hogy "szar" meg stb nem érdekelnek.. Ha nem jó indokoljatok is .



2019. dec. 30. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A carp zoom markatol megmondom őszintén en teljesen elhatarolodok, voltak ikyem cuccaim altalaban gyorsan szetestek, de nem tudom lehet azota javult a helyzet, amugy ha patrol horgaszol nagyobb tavakon, szerintem erdemes 3meternel nagyobbat venni, de ugye nem irtad hogy milyen palyara szanod.

Az okuma ceymar amugy ar ertek aranyban szerintem egy nagyon jo orso, bar bojlis botra lehet nagyobbat javasolnek, de szerintem kezdesnek vallalhato, esetleg megnezheted az okuma 8K-t az a celnak megfelel.

Carp expert zsinorokat en szinten nem hasznalok, szerintem kissé silány minőségűek, de ha mindenkepp lila zsinort akarsz, nezz korul a gardnerek kozott, nekem az van, eleg strapabiroak, rugalmasak, nehezen serulnek.

Amugy ha bnem bojlizol, nem a nagy sulyok dobasa, tavdobas a cel, akkor szerintem korbenezhetsz gerincesebb teleszkopos botok kozott, igazából 10 ezer ft korul mar egész jókat kapni.

2019. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudok igazán véleményt alkotni ha nem tudom milyen körülményekhez kell a szett. (módszer, terep, dobás távolság, fogható halak)

A 0.35-ös zsinór mennyire indokolt?

2020. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!