Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kell engedély horog nélküli...

Kell engedély horog nélküli horgászathoz?

Figyelt kérdés
Tehát ha pergetek és a műcsalimon nincsen horog, akkor is kell állami jegy, területi engedély? Nem szeretnék halat fogni csak kimenni a természetbe, mozogni, csinálni valamit.

2020. jan. 23. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem horgászat. Bár ezt magyarázd meg a halőrnek, nem hiazem hogy ne próbálná elvenni a cuccot.
2020. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy kimenj a természetbe, vízpartra, ott sétálgass vagy kocogj vagy csak nézelődj ingyen és mindenféle engedélyek nélkül is megteheted!

Amennyiben horgász felszerelés van nálad és azt használod is, mind egy hogy horoggal vagy anélkül ahhoz engedély kell ! Nem értem neked úgy mért jobb hogy kifizetsz több ezreket a semmiért ?!

2020. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szeretem a halakat megfigyelni. Felszíni csalival nekem bizony élmény lenne.

Végül is tehetek rá horgot, de miért kínozzam meg feleslegesen a halakat ha nem akarom elfogyasztani?

2020. jan. 23. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Már csak azt kellene megtudni, hogy ha valaki szereti a halakat megfigyelni, annak mi köze a vízi sporthoz és miért ebben a kategóriában van. Lassan már azok is ebbe a kategóriába fognak írni, akiknek otthon akváriumuk van.
2020. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

"Szeretem a halakat megfigyelni. Felszíni csalival nekem bizony élmény lenne."


Ahhoz nem kell horgászfelszerelés. Viszel magaddal egy kevés kenyeret vagy valamilyen más lebegő csalit, beszórod és figyelheted őket. Ha veszel egy profi polarizált lencséjű napszemüveget, akkor a tiszta vizekben akár 1-2 m mélységben is láthatod a halakat. Ugyanilyen előtétlencsét téve egy fényképezőgépre, fotózhatod is őket. Nyáron egy búvár szemüveggel és egy pipával, szintén alaposan megfigyelheted a pikkelyes népséget. Egy vízálló tokba tett fotómasinával pedig csodás képeket lőhetsz.

Szóval, bőven vannak lehetőségeid a megfigyelésre és a természetben való mozgásra.

2020. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A profi polarizált lencséjű napszemüveg és az előtétlencsés fényképezőgép pedig már annyira kapcsolódik a vízi sport témához, hogy azt már nem lehetne jobban fokozni.

Nem lehetne a vízi sportok témába tényleg vízi sportokról írni???

2020. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6#

Nem unod meg sosem? Évek óta itt rugózol a vízi sportos hülyeségeddel és nem jössz rá, hogy nem érdekel senkit! Már a kérdésből látható, hogy horgászatról szól. Minek lépsz be elolvasni, ha téged nem érdekel? Menj az adminokhoz okoskodni, ha valami nem tetszik a rovatoknál, ne mások kérdésébe és válaszába rondíts bele nagy marha unalmadban!

2020. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy vízálló kínai kamerát és egy selfibottal dugd be a víz alá.
2020. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!