Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Imádok víz alatt lenni. Hogy...

Imádok víz alatt lenni. Hogy lehet az úszáson kívül még hódolni egy ilyen hobbinak?

Figyelt kérdés
Az uszodában víz alatt elúszom, ameddig tudok. Vagy csak hasra fekszem a vízen, belenyomom a fejem a vízbe és nézem a medence alját. Vagy csak simán lemegyek víz alá és nézelődöm. Hogyan lehetne ezt még érdekesebbé tenni?
2020. febr. 14. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Búvárkodás való neked. keress ilyen sportköröket vagy bármit ahol foglalkoznak ezzel. Ott megtanulod az alapvető dolgokat ezzel kapcsolatban és ott ha már lesz elég gyakorlatod akkor szabad vizekhez is kivisznek tavakhoz kezdésnek ahol azért jóval érdekesebb dolgokat fogsz majd látni a víz alatt mint a medence alját.
2020. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valami víz alatti labdajáték, msot nem jut eszembe a neve.
2020. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Létezik víz alatti rögbi, azt is érdemes lehet kipróbálni, ha az ilyesmi tetszik.

Élvezd ki az adottságodat, mert nagyon szerencsés vagy, sokan félnek a vízben (én például kifejezetten hajlamos vagyok bepánikolni)

A szinkronúszás is megér egy próbát. És nézd meg a Nagy kékség című filmet!

2020. febr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Wow.

Előző vagyok, most nézem, hogy létezik víz alatti hoki, meg céllövészet is.

Szerintem csak simán írd be, hogy víz alatti sportok, és ki fog jönni egy csomó minden.

2020. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!