Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mikor mit érdemes? Büdös vagy...

Harmadik kérdése:

Mikor mit érdemes? Büdös vagy édes? Milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fajta etető és csalizó van már a boltokban és mint árban mint illatra nagyon különbözőek. Mikor érdemes a gyümölcsös édes és mikor vegyük elő a büdös markáns illatú csalikat? Előre is köszönöm a korrekt válaszokat

2020. márc. 16. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Édes ilyenkor tavasszal jó, ananász, eper, citrom, kókusz, mandula stb. Ameddig a víz 15 fok alatt van ezek működnek a legjobban. (utána is jók) Az ananász nekem egész évben adja a halat, de nyári,kora őszi felmelegedett vizekben (20-25) büdös csalik működnek jól,de mint írtam valamelyik édes ilyenkor is jó. Általánosságban tehát a tavaszi felmelegedő vizekben az édes, de a felmelegedett vízben inkább a büdös adja a halat.
2020. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy az üzleteket elárasztó íz, és szín kavalkád célja a horgászok "megfogása", még senkinek nem sikerült bizonyítani, hogy a halaknál komoly jelentősége van-e, hogy szamócás, vagy málnás aromát kapott a csali, etetőanyag.

Lényeges az is, hogy valóban íe is van a csalinak, vagy csak orránál fogva vezetik a pecásokat a különböző szagosított termékekkel.

Nem mondom, hogy a büdös ízvilág termékeit kóstold végig, de a gyümölcsös, édes csalikat én bizony meg is kóstoltam, és mit mondjak... nagyon sok közöttük az ízetlen, csupán illatában aromásított, ami egy idő után el is illan.

Azt elfogadom, hogy a három fő ízvilágnak van jelentősége, ezek a gyümölcsös-édes, fűszeres, és a büdös, de másik fontos tényező a kémhatás.

A víz is lehet savas, lúgos, vagy éppen semleges kémhatású, már annak is lehet jelentősége.

A pontyfélék emésztése lúgos közegben zajlik, hidegvérű állatok lévén emésztésükre a külső hőmérséklet is hatással van.

A meleg időszak kedvenc csalija az erjesztett kukorica, hideg vízben, mivel savas, képes kioltani a halak emésztő nedveit, ezért olyankor még lehet meg sem eszi (más kérdés, hogy a szájába veheti, és annyi elég a horog megakadásához).

Nem szóltunk még a különböző alkotó elemek szerepéről, etetőanyagokban vannak a liszt ízű takarmányok, ízes sütemény félékre (keksz, nápolyi, mézeskalács, stb) épülő, és a hallisztes kaják... ami az egyik vízen beválik, egy másikon nem biztos.

Aromák között is vannak az alkoholos bázisú, olajos, cukros, meg a fene sem tudja még milyenek.

A lényeg tehát, hogy ki kell találni, hogy az adott napon, ott, és akkor mi az ami működik... ezért szoktak bekeverni több féle etetőanyagot a reklámfilmes pecások, de azt nem biztos, hogy egy átlag horgász megengedheti magának.

Marad tehát a betanult frázis: tavasszal a gyümölcsös, édes aromás etetőanyag a menő, nyáron meg a büdös.

Nem biztos, hogy ez így is van, ki kell ismerni az adott vízen a halak ízlését, figyelni, másoknál mi válik be, szerintem nincs előre felállítható szabály.

Csalikról szólva meg talán nem kellene elfelejteni, hogy a giliszta, csonti, pinki, netalán a szúnyog lárva univerzális csali, nem biztos, hogy a drága popup, wafters és a többi kreálmány jobb lesz (ki kell próbálni)

2020. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!