Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki esetleg Egerszegi...

Valaki esetleg Egerszegi horgászvizsgátatokról tudna nyilatkozni? Mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eddig csak haverokkal pecáztam de általuk megkedveltem és elhatároztam mihelyt vizsga lesz leteszem, és most lesz vizsga 1 hét múlva... A tömény NEBIH-es könyvet nem olvastam, a youtube-on volt egy kicsit kevesebb mint 2 perces videó és az szerint ha azt tudom akkor igazából nincs okom félni a vizsgán. Szóval sztetek érdemes megprobálkoznom a vizsgával ha eddig csak pecázással van tudásom, könyvből nem sok. Mire érdemes figyelni egy vizsgán? Mennyi veszik komolyan, vagyis mennyire nehéz? Könyves tudás nélkül is összehozható?

Válaszokat előre köszönöm!



2020. márc. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom manapság mi a helyzet, de regen nem volt egy nagy durranas. Tudni kellett par halat, ivasi idejuket, par tilalmat oszt ennyi.
2020. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vizsga nem nehéz annak, akit valóban érdekel a téma, és legalább azért átolvassa egyszer a könyvet, hogy sejtése legyen róla, miket kérdezhetnek a vizsgán.

Arra ne tudom tippelni, hogy mennyire nehéz annak, akinek a könyv túl tömény, ugyanis arról sejtésem nincs, hogy az illető milyen tudással rendelkezik... tudomásom szerint ezen a vizsgán nem nagyon buktatnak, igaz az is jellemző, hogy a vizsgázókat legalább annyira érdekli a téma hogy nem nulla tudással mennek oda.

Az, hogy egy két perces videó mire elég, nem tudom, egyszer lehet kiderül, de nem valószínű, hogy egy hét múlva, ugyanis a koronavírus miatt a horgászvizsgákat is felfüggesztették, határozatlan ideig nincs vizsgáztatás.

2020. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor hogy számítsak a vizsgával. Lesz vagy elmarad a vírus miatt?
2020. márc. 20. 07:49
 4/5 anonim válasza:
Amikor én vizsgáztam akkor fel kellett sorolni pár inváziós halat, hazai halfajtát, védett halfajtákat, ívási, tilalmi időket(a tilalmi időket mindet), meg fotó alapján felismerni egy pár halat (kb 10-15db volt asszem), meg hogy ki hány évesen mivel pecázhat meg hogyan és kb ennyire emlékszem. És ez 2 éve volt, tényleg nem nagy durranás
2020. márc. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. márc. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!