Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Megéri kezdőként megvenni a...

Megéri kezdőként megvenni a by döme pro method feeder botot?

Figyelt kérdés
Sipos Gábor azt tanácsolta egy videóban, hogy kezdőként nem ajánlatos megvenni ezt a botot mert nagyon érzékeny, és nem annyira tolerálja a bot a kezdeti ügyetlenkedéseket. De nekem nagyon tetszik ez a bot. Egyébként nem vagyok már olyan kezdő, horgászok 2-3 éve, de azért még nem vagyok olyan szinten,hogy 0,20-as Damillal, és 10-12-es horoggal fogjak egy 10+ os halat,és sajnálnám ha eltörném a botot pl azért mert nem jól állítottam be a féket, vagy túlerőltettem. Ha ezt nem ajánlanátok, akkor tudtok max 25 ezer forintért olyan botot ajánlani ami nagyon rugalmas, de erős is egyben. És egyébként olyan tavakon horgászok ahol a halak átlagos mérete 2-5 kg között van, de ha pl ráakadna egy 10kg körüli hal a by döme pro method botra, szerintetek kibírná?

2020. máj. 10. 21:00
 1/2 anonim válasza:
szerintemegy tapasztalt horgászismerőstőlkérdezdmeg de ha nem ajánlották azt a botott atól még megveheted csak elötte otthon vagy valami más hejen lehetöleg nem tul mélyvizes helyenprobálgasd mert ha van valami be tudsz érte menni
2020. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vedd meg nyugodtan. Azt pontosan fogod érezni, hogy mennyire húzza a hal, ha karikába hajlik, akkor lazítasz a féken és ennyi, amúgyis fárasztás közben lehet beállítani rendesen a féket. Én úgy szoktam, hogy kicsit lágyabbra állítom és ha nagyon viszi a hal, illetve bírja a bot, akkor húzok rajta. Figyelmesen horgássz és ne kapkodj, akkor tuti nem fogod eltörni.
2020. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!