Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodában, strandon, milyen...

Uszodában, strandon, milyen fürdőruhát használtok fiúk?

Figyelt kérdés
strand, uszoda

2020. aug. 7. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

strandon short-ot, de abból is a rövidet, combközépig érőt.

Uszodában short vagy boxer fazonú (ha újra fitt leszek, akkor viszont fecske 😎 )

2020. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy darabig úszó boxer gatyát használtam szerettem, szürkés fehér csíkos volt, tönkre ment, plusz azzal az az egy bajom volt nem volt zsebe épp nem vízbe voltam, épp valamiért a telefon nálam kellet hogy legyen nem tudattam hova tenni.
2022. ápr. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Régen iskolai úszásra jártam akkoriban fürdő boxert használtam, későbbiekben, át kellet térnem pamut rövid gatya használatra, műszálas vizez fürdő gatyák miatt ki pirosodót a bőröm, sajnos fürdő boxert nem tudok használni, jobban szeretem, viszont egyik varrós ismerősöm készített nekem egy fürdő boxert ami rendes farmer anyagból van, az meg pamut vászon így tudok továbbiakban is fürdő boxert használni.
2022. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában és fürdőkben fecske, strandon még egyelőre úszóshort, de ott is a fecskére tervezek átváltani. 19f
2023. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Uszodában és strandon is fecske
2023. ápr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Aki fürdő boxert hord az tudna esetleg képet küldeni hogy milyet hord
nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!