Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Csesztethet ezért a halőr? (lent)

Csesztethet ezért a halőr? (lent)

Figyelt kérdés

Ha gyerek horgász engedéllyel ugye csak úszózni lehet! De ha én egy nagyobb ólmot rakok ami leviszi fenékre a szereléket és a damilra még felrakok egy csúszó úszót amit nem ütköztetek meg tehát az csak a víz felszínén fekszik!

Ez gyakorlatilag egy fenekezős módszer de mégsem mondhatja a halőr hogy nem úszóval horgászok :)

A kapást meg vagy kapásjelzővel látnám vagy a spicc rezgéséről vagy csak a damilról!

Jah és azért nem akarok úszózni mert azon a tavon szinte lehetetlen mert nagyon mély és hínaras, akadós!


2010. aug. 14. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerek horgászengedélyel fenekezni is lehet, rám még sehol sem szoltak hogy vegyem ki.
2010. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy még nem szóltak de ha elolvasod az engedélyt csak úszózni lehet!
2010. aug. 14. 23:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Am köszi hogy írtál mert most nem emelhetem ki!
2010. aug. 15. 13:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fenekezhetsz, a szabály csak azt mondja ki hogy gyerekjeggyel 1 bottal azon 1 horoggal lehet horgászni, a horgászat tipusát, (fenekező, uszózó) nem szabályozza
2010. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az állami de a legtöbb területin csak úszózni lehet!
2010. aug. 16. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
felfektetős úszózás?
2010. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy a kérdésemre válaszoltál
2010. aug. 17. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Istenem-.- Mennyi sok hülyeség-.- felfektetős úszózás neked ez?-.- Nincs mitől felfeküdjön ha alapból fekszik. Ez neked miért jó? Akkora eresztéket adsz, hogy leérjen a fenékre a csali. Veszel egy waggler(önsúlyos) úszót, azzal lehet a kitolós és az elvivős kapást is látni. Ez szerintem fenekezésnek minősül, attól még, hogy van egy úszó rajta...
2010. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pecázz vele, de egy ilyen komolytalan szerelékkel ne várj nagy halat, csak apróbb, max 3 kg ami kijön....

Bár tavon jó az én Tiszára járok, és kint szerelünk helyben, hogy ne sérüljön semmi mert az etetésen volt hogy 18-as nyurga is volt, sőt eddigi rekordom tiszán 24-es amur....

2010. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!