Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A súlyzós edzés az ugye...

A súlyzós edzés az ugye intervallumos edzés is, ezért van zsírégető hatása?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nrwQuWonCK0&list=LL2GCKHZC-rQ..

Szerintetek ez a csávó sprotolt-e még valamit a súlyzós edzés mellett, vagy elég volt neki az, +jó kis étrend és diéta? 175 cm 56 kg vagyok, és nézhetnék-e ki én is elegendő mennyiségű fehérje + ch és kisebb diéta mellett? 1 év alatt.. :D


2011. okt. 2. 17:56
 1/9 dirtboy ***** válasza:

a súlyzós edzés zsírégető hatású?????

szóval ha súlyzózok akkor fogyni fogok? a pi csába,akkor a profi testépítők hogy lettek akkora nagyok?


a súlyzós edzés nem fogyaszt,a testépítők is verseny előtt az étrendjükön változtatnak és nem csak súlyokat emelgetnek hanem kardióznak is és futnak,bicikliznek reggel,este.

ahhoz hogy így néz ki mint a srác a videón ahhoz előbb el kell érned ezt az izomtömeget és utána kell magas protein és további edzés mellet átállni a fogyókúrás diétára és aerob mozgás is kell mellé.

tömegnövelés és szálkásítás egy időben nem lehetséges.

2011. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.Túl kevés a tömeged.Legalább 75 kilóra menj fel,addig ne is agyalj semmilyen diétán.

Amit meg a srác csinált azt igen,meg lehet csinálni,nem is kell hozzá 1 év hogy 26%ról 8%ra csökkentse a tzs-t.

2011. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez kicsit bonyolult LESZ:

1./ Kb 12 év edzéssel a hátam mögött biztosan állíthatom, hogy egy év alatt NEM lehet kockás hasat kidolgozni!

2./ Táplálékkiegészítők csak egy túlmisztifikált valami!Az edzésed 30%-ban az edzésen 70%-ban a diétán áll vagy bukik!

3./ Szerintem az edzés előtt bemelegítésképpen mindenképpen jó egy kis pulzusszám növelés!

4./ Elárulom a legfőbb titkot: koksz nélkül semmire nem fogsz menni!

DE AZT NAGYON NEM AJÁNLOM!TÉNYLEG!!!NAGYON TÖNKRE TESZ ÉS 30 FÖLÖTT DÖGLŐDNI FOGSZ ÉLETED VÉGÉIG!

5./ Mivel magas vékony vagy,ezért neked rengeteg fehérjét ajánlok és zabálj rendesen!Nem kell a totál fittség, hanem nagy legyél és erős!

:)

2011. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor a gyereknek, hogy lett kockahasa? :O :D ha szerinted nem lesz 1 év alatt? a blogjában azt írta, hogy diéta és kondi, ennyi volt, ha jól emlékszem, és már 2 hónap után is látszik, hogy kockás, pedig addog csak otthon edzett, és mégis 2 hónap alatt mennyit fogyott!! Szóval akkor meglesz-e 1 év alatt v neM? Mindenki mást mond :DD
2011. okt. 2. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki mást is fog mondani!Ezen ne görcsölj!

Kajálj jókat és edz keményen!Nem az a fontos, hogy ki mit fog látni rajtad és ki mit mond, hanem hogy te mit érzel és látsz magadon!

Ha nagy vagy, megjön az önbizalmad és onnan még szálkásíthatsz!Csajok sem azokat a fitnesz pasikat imádják csak!

Kockahas, meg egy nagy mítosz!Rengeteg pénz és önfeláldozás!

(Minőségi Kaja+ diéta+ koksz!)

Nem éri meg!

Ha gondolod vannak dolgok, amiben segíthetek csak szólj!

2011. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nekem alig van felette 1 kis zsírocska, alul kb 2cm felül meg v 1cm ez csak lemegy 1 év kondi alatt +3 tesi óra/hét, és még kaja diéta + ahogyan izmosodom, úgy nő a hasizmom is, csak fog látszani, vagyis remélem, de azért köszi :D
2011. okt. 2. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Növeszd meg a hátad és kész!

Eltűnik mind!!!

2011. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hétfő: mell + hát +has

szerda: tricepsz +bicepsz +has

péntek: láb +has

Ez jó?

2011. okt. 2. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az előéleted, de ha kezdő vagy, szerintem az alapgyakorlatok a megfelelőek!Főleg a szabadsúlyokkal végzetteket gondolom jónak!

-húzóckodás, evezés, fekvenyomás.........

Tömeget akarsz növelni és a gépeket, ha lehet ne erőltesd.Tanulj meg szabályosan edzeni és levegőt venni a gyakorlatok közben.

Ez nagyon fontos, mert elcseszi a vérnyomásod idővel!!!

Pihenj a gyakorlatok közt egy-egy percet és egy héten max három nap edzés!A pihenés fontos része az edzésnek!Ne pofázz a többiekkel és ne szuttyogj.

(MP3 és fül bedug)

Kemény edzés és tűz haza kajálni!!!

Nem gondolom, hogy tagolt edzéstervet kéne erőltetni!

Felsőtest-pihenőnap-alsótest-pihenőnap----(elölről)

Két három év múlva ráérsz tagolt edzéstervet kigondolni, de addigra már rengeteg infód lesz magadról és már nem kell ilyen hülyéket kérdezned, mint én!

Ajánlom az Arnold könyvét!

Régen nem csináltak ilyen nagy feneket mindennek!


Könyv címe: A testépítés nagy enciklopédiája (torrenten)

2011. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!