Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek mégéri?

Szerintetek mégéri?

Figyelt kérdés
Gondolkozok hogy vegyek e egy 12.990 ft fürdő ruhát heti 3 szor járok szinkronúszni és nem tudom hogy meg vegyem e vagy sem.

2021. márc. 16. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Kínaiba vegyél
2021. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előttem lévő hozzászólók! Ez most lehet nagy képűen fog hangzani, de soha nem volt kínais dresszem, 7 év alatt a legmárkátlanabb is csak a decathlon saját márkás dressze volt. Ha heti szinten sokszor használja rendesen ki van téve terhelésnek a dressz. Meg sokat van a “tulajdonosán” és a kínais tornadresszből kiindulva egy úszódressz sem olyan, mint a drágább/ márkásabb darabok. Egy dressznek olyan anyagból kell lenni, ami bírja jól a klórt, a gumírozása nem nyúlik ki, az anyagnak sem szabad megnyúlnia... A dressz nem csak akkor van egy szinkronúszón, mikor vízbe megy. Sok esetben már a szárazföld edzést is abban tolja végig a parton, tehát abban mindig komfortosan kell érezned magad. A kínaisr pont ezért nem mondanám, de egy decathlonos dressz már egész jól bírja. A legalapabbat nem használtam olyan rendszeresen, de a versenyeken és váltásban mindig nálam volt, mai napig tökéletes állapotban van, pedig már 6 éve megvan. Szintén decathlonból, az drágább volt (középkategóriás kb), szintén 8 éve van meg, mai napig tökéletes állapotban. Csak a pántját engedtem ki, mert nem volt hozzá régen elég széles a hátam. Volt mellette jó pár adidas dresszem, Azok napi szinten használatban voltak, úszás és vízi + szárazföldi edzés miatt, hosszú évekig bírták azok is (10+ éve volt). Vannak anyukámtól is, ő elég sok pénzért vette még kb 30 éve, én is használtam, szintén megvan. Vagy ugyanígy a diapolo dresszei, csapat szinten egyen dressz volt, meg magamnak is vettem többet is. Amit nem nőttem ki, szintèn mai napig hibátlan állapotban vannak. Speedom és arénám is volt, bár ezek is 10+ éve, rendszeres használat miatt évek után kikoptak, mint az adidasok, de közben ki is nőttem őket. Amiket nem nőttem ki, mind jó, mondjuk közben mindig váltásban hordtam őket. A dresszek többségét nem tudom linkelni, meg megnevezni sem, mert már nem lehet kapni azokat, de árban a legolcsóbb decathlonos anno kb 3000 Ft volt, a középkategóriás is olyan 6-7000 Ft volt. A drágák olyan 10-15.000 voltak. Nekem a kényelmességen kívül szempont volt a kinézet is. Azért egy szürke uszodában a sötét hideg vízbe sötétedéskor/ télen nem túl örömteli vízbe ugrani. A dresszeim pont emiatt mindig színesek és mintásak voltak, amiket nagyon szerettem és szívesen vettem fel. Ha más miatt nem is, a dressz és a sport szeretete miatt mindig szívesebben ugrottam vízbe... Szóval kérdező a kisregényem után, ne másokat kérdezz meg, engem sem érdekelt soha ilyen téren mások véleménye. Ha meg tudjátok engedni, neked tetszik és kényelmes akkor vegyétek meg. Ha nem, valamelyik nem teljesül, akkor ne, mert csak a szekrényedben fog állni, mert úgyis a kényelmesebbe vagy a kedvenc dressz lesz a befutó. Nem tudom milyen dresszet néztél ki, de a diapolo és a decathlon nabaiji-s dresszeit kimondottan szívből ajánlom, nekem ezek voltak a kedvenceim (természetesen minél színesebb kivitelben...)
2021. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#12 ment a piros iksz, túl hosszú a hozzászólásod!
2021. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Fúj nehogy vegyél ennyiért
2021. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!