Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért nem jönnek nagyobb halak?

Miért nem jönnek nagyobb halak?

Figyelt kérdés
Dunán kis ágon fenekezem, szerencsére majdnem minden alkalommal fogok pár kilós halat(keszeg, paduc) viszont nemes halat még nem fogtam. Rossz módszer vagy csali lenne? 0.4es főzsinór, csúszó kosár, rajta 30 vagy 50 centi előke. Csali vagy giliszta.

2021. jún. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez lehet az idő- időjárás, ill. a vízjárásnak köszönhető.


Részemről a 40-es zsinór brutálisan vastag, inkább 25-30-ast használnék ilyen időben a halak óvatossága végett. Persze, a te döntésed mivel horgászol.


És még lenne kérdésem is..

Milyen bottal, hányas horoggal horgászol, és hány órára szoktál kimenni?

2021. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az egyik boton kipróbálom a vékonyabb zsinórt.

Teleszkópos bottal horgászom 4-es vagy 6-os horoggal.(nem akartam tanulatlanként nagy pénzt beleölni elsőre.

Általában 3 max 5 órát vagyok lent. Többnyire 3-4 óra.

2021. jún. 24. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A 4-es 6-os horog szerintem egy kicsit nagy.. Finoman táplálkoznak a halak. Próbálj 8-10-es vagy akár 12-es horoggal horgászok. Elsőre bután kicsinek fog tűnni, de én 14-es horoggal, matchbottal fogtam egy 7-8-as potykát :D
2021. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Bocsánat, horgászni* 😅
2021. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom a kisebbeket. Én nem gondoltam nagynak, mivel a csontit is feltudom tűzni gond nélkül és a kisebb keszegek is szépen felvették.
2021. jún. 24. 16:15
 6/6 Rutinpók ***** válasza:
100%
A nagy halat ki kell ülni, én nem tennék fel kisebb horgot amivel horgászol.
2021. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!