Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mitől lesz valaki jó úszó?

Mitől lesz valaki jó úszó?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom, hogy akár egy jó úszó is belefulladhat például egy bányatóba.

Miért vészes egy bányató és mitől jó úszó?


2021. júl. 30. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom. Én profi vízilabdázó voltam, és kizárt, hogy megfulladjak bányatóban. Nem is egyben úsztam már, de erős sodrású Dunában is úsztam, halál részegen, és esély sem volt, hogy bármi bajom legyen.


Max akkor fullad bele, ha lemerül a víz alá és olyan mélyre megy, hogy nincs ideje felérni, de ez sem életszerű, mert érezzük, hogy meddig lehet lemenni. Előbb durran el a dobhártya :)

2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
azért ha pl. begörcsöl az ember lába, és nem tud megkapaszkodni, úszhat akármilyen jól, cseszheti.
2021. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

"azért ha pl. begörcsöl az ember lába, és nem tud megkapaszkodni, úszhat akármilyen jól, cseszheti."

Tévedés. Akkor is simán kiúszom, még folyóvíznél is. Nekünk olyan az úszás, mint a járás. Még akkor sem fulladok meg állóvízben, ha összekötözöd hátul a kezeimet és a lábaimat. Nem vicc. Ráadásul próbáltam is :)

2021. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Begörcsölt lábbal simán át lehet vészelni és el lehet jutni a partig, pedig én nem is vagyok profi úszó.
2021. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy jó úszó? Szabályosan úszik több úszásnemben? Vagy kicsit szokatlanabb helyzetben sem fullad meg vagy pánikol be?
2021. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, megkötözve, műfarokkal a seggedben meg a szádban is úsztál már ki, részegen, bedrogozva.

Lehet csak fleselted és valójában a konyhában fetrengtél:D

2021. júl. 31. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!