Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászok! Ha mondjuk egy...

Horgászok! Ha mondjuk egy jóval nagyobb halat akartok kifogni (pl cápát vagy hasonlót), akkor csalinak valamilyen kisállatot használtok?

Figyelt kérdés
Pl. Kis- macska, kutya vagy nyúl vagy mókus.

2021. aug. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Cápát🤣

Ha pl. csukára gondolsz akkor kisebb halat vagy műhalat vagy esetleg villantót érdemes használni.

Macska, kutya és társait ilyenre ne használd, mert állatkínzás! (Nagyon nagy horgász lehetsz😂)

2021. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Én cápát nem szoktam horgászni, hanem csak hasonlót. Őzgidát szoktam használni, jól harap rája.

A mcskát nem ajánlom, csak macskacápához.

2021. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

A macska a kutyacápához jó, a piros lepel a bikacápához, a kisgida, nyúl a tigriscápára

-sharknado túlélő-

2021. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Én épp tegnap fogtam ki egy bálnát egy tehénnel
2021. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon tilos kishalon kívül más élő gerincest feltűzni.

Cápára vagy egyéb nagyobb tengeri halra meg nem horgászom,de szinte egy Magyar horgász sem.

Olyan volt már,hogy boltban vett fagyasztott kis egérrel horgásztam.De ha majd találok egy döglött kiscicát,elviszem harcsázni,jó ötlet...

2021. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nagy fehérre például csak fókával érsz valamit.De előbb a fókát is le kell tudni vadászni..🤷
2021. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!