Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van még lehetőségem vízilabdázni?

Van még lehetőségem vízilabdázni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és nagyon megtetszett a vízi labda, és elvileg tehetséges vagyok benne (nem magam szerint) jól célozva dobok (messzire is, persze a vízben), jók a reflexeim, szeretek úszni. (jól érzem magam a vízben, magabiztosan) Talán kapusnak lennék a legjobb és azt élvezném a legjobban. Pár évet fociztam (kapusként) de azt abbahagytam. Szóval rájöttem, hogy szeretnék vízilabdázni.

Tudom, hogy nincs pénz ebben a sportban, stb. Nem is ezért szeretnék, csak maga a sport miatt.


Szerintetek még járhatok edzésre vagy ennyi idősen már be szívtam?



2021. aug. 13. 13:54
 1/2 GMP16 válasza:
Kapusként nagyon nehéz dolgod lenne, az nagyon sok technikai és lábtempós képzést igényel, nem élveznéd. Mezőnyjátékosként nem kell olyan háttér, hogy tudd élvezni, ott legegyszerűsítve felúszol bedobod, aztán visszaúszol és védekezel, sokkal élvezhetőbb, ha ilyen korban kezded el, én kapus vagyok és több éves tapasztalat és háttér kell, hogy úgy tudj védeni, hogy élvezed is. Menj el egy kevésbé komoly csapatba vagy egy komoly csapat “B” csapatába és ott tudnád szerintem élvezni, előny hogyha pesti vagy, ott nagyobb az ilyen paletta.
2021. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem! Ez jó, hogy van még esélyem! Írtam már a közeli vízilabda csapatnak. 🙂


Lenne egY hülye kérdésem.:


A víz annyira mély, hogy a láb nem ér le?

2021. aug. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!