Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék uszodába járni,...

Szeretnék uszodába járni, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Nagyon gáz,ha én magamtól tanultam meg úszni és nem úszok olyan technikásan? Kinèznek ez miatt az uszodába?

Kötelező az úszósapka?

Lányok,ha heti 3-4x mentek akkor minden alkalommal meg mossátok a hajatokat? Vagy hogy oldjátok meg? Én heti 1x mosok hajat és nem szeretnék többször mert mostanában ígyis hullik és könnyebben zsírosodik.


2021. okt. 8. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az alakodat nézik majd, nem az úszó technikádat. Úszó sapka szinte mindenütt kötelező. Egyébként van gumi úszó sapka az nem ázik át.
2021. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy néznek ki. Én 30 év után most (pontosabban, a vírus előtt) kezdtem el rendes úszástechnikával próbálkozni, addig 30 éven át amatőr, fej-kint- van mellúszásban úsztam.

És mivel sose tanultam, csak próbálok a vízben visszaemlékezni a Youtube videókra, hogy hogy is kéne csinálnom, tuti, hogy sok mindent most is rosszul csinálok.

Ilyen is jár uszodába, meg olyan is.

Úszósapka Magyarországon tudtommal kötelező, legalábbis, mikor én jártam, az volt, de én UK-ban lakom, itt nem, viszont én mindig használok.

Hajat csak nem mosok mindig, mikor heti egyszer jártam, az uszodás nap volt a hajmosás napja is, most meg nálunk nem is lehet még. Mikor hetente többször mentem, akkor is csak az egyik alkalommal mostam.

2021. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

Kicsit megnyugodtam :D

2021. okt. 8. 23:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ki nem néznek miatta, de érdemes megtanulni a helyes technikát, mert úgy hatékony az úszás. Viszont így a fejed a víz alá kerül, nem tudom, hogy mennyire véd a gumi úszósapka.

Úszósapka egyébként kötelező mindenhol.

2021. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fog kinéni senki. És a másik kommentelő által említett alakot sem nézi meg senki... Én rendszeresen úszom, erősen 100++kg vagyok, lóg a hasam is. A kutya nem nézi, és hozzáteszem, sokkal több kövér/"rossz"alakú emberke úszkál, mint macsótípus. Eddig 4x úsztam át a Balatont, mezőny 1/3-ába szóló idővel mindig.

Menj nyugodtan, érezd jól magad :)


Ja, úszósapka papíron kötelező, gyakorlatilag én sohasem veszem fel, igaz a hajam max 6-7 mm-es, levágva meg fél-1. :D Így sohasem szóltak érte. De ha hosszabb a hajad, akkor nyilván kelleni fog. (És úgy sejtem, neked sokkal hosszabb.) A szilikon sapka pöpec és nem is ázik át a hosszú haj annyira.

2021. okt. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Miért gondolod,hogy hosszú a hajam? :D
2021. okt. 15. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert nők nem szoktak pár mm-es hajjal járni, és ha igen, akkor nem aggódnak azon, hányszor kell mosni egy héten 😀
2021. okt. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az alakodat se nézi a kutya se, mindenki a saját úszásával van elfoglalva.
2021. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hetero férfiak 99,9%-a folyamatosan nőket bámul.
2021. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

30 plusz éve járok úszni. Az bámul, aki villámgyorsan úszik jó sokat, s ki se látszik a vízből, vagy amelyik nagymama tempóban a haverjával csevegve úszik?

Lehet, neked meglepő, de uszodába úszni járnak az emberek.

2021. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!