Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászat előtt ti mikor...

Horgászat előtt ti mikor veszitek meg a csalit?

Figyelt kérdés

Érdemes előtte való nap megvenni?

Például gilisztát és csontit hogy érdemes tárolni, hogy kitartsanak a horgászaton?

Múlthéten jól megszívtam...

Mire odaértem reggel horgászni már halottak voltak.

Ráadásul olyan meleg volt, hogy szó szerint megfőttek a giliszták a napon.

Amikor kinyitottam már szét voltak főve és használhatatlanok voltak.


Műcsaliznom kellett szinte végig emiatt.

Többet nem szeretnék így járni.


Hűtőben érdemes tárolni őket vásárlás után?



2022. máj. 17. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Hajnalban már a parton szeretnék lenni következő alkalommal.

Múlthéten 10-re értem ki.

Ezért kérdezem, hogyan tároljam.

2022. máj. 17. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Elözö nap meg veszed a csontit, gilisztát amit gondolsz, vagy hüvüs helyre teszed reggelig, vagy a hütöbe jol záro dobozba, a hütöbe leg alulra tedd semmi bajuk nem lesz. Horgászat alatt pedig ne hagyd a napon hanem árnyákos helyen legyen a csali vagy takard le a dobozt vizes ronggyal.
2022. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a gilisztát hűtőben tárolom egy nagyobb csalisdobozban, amiben jó sok föld van. Az is lassítja a felmelegedését kint a parton. Érdemes árnyékba tenni. Főleg a csontikat, mert azok nagyon hamar elkezdenek izzadni, és rettenetesen büdössé válik, amit tapasztalatom szerint a halak sem kedvelnek. Nálam szokott lenni tartalékban szárított lárva is.


[link]

2023. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!