Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan mondjam meg hogy már...

Hogyan mondjam meg hogy már nem ezt a sportot szeretem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én lassan másfél éve már vízi sportot űzök, viszont már egy ideje érzem hogy nem szeretem csinálni, mindig semmi kedvvel megyek oda. Viszont anyukámnak megmondtam és akarja hogy márciusban meg járjak, és egyáltalán nem akarja hogy abbahagyjam. Apám meg kiakadna azt biztos. De én már nem szeretem ezt csinálni és hiába mondom, hogyan mondjam meg?
2023. febr. 18. 12:04
 1/5 anonim válasza:
52%

Szia! Érthető, hogy nehéz helyzetben vagy, hiszen nem könnyű megmondani az ilyen dolgokat a szüleidnek, akik talán másképp gondolkodnak erről a helyzetről. Azonban fontos, hogy megpróbálj őszinte lenni velük, és elmondani nekik, hogy mi az, amit érzel és miért szeretnéd abbahagyni a vízi sportot.


Az első lépés, hogy időt szakíts arra, hogy megbeszéljétek ezt az anyukáddal és az apáddal. Próbáld keresni a megfelelő időpontot, amikor mindannyian nyugodtak és el tudjátok mondani a véleményeteket. Azután tisztázd velük, hogy nem azért szeretnéd abbahagyni a vízi sportot, mert unalmas, vagy nem akarsz erőfeszítéseket tenni, hanem azért, mert már nem érzed úgy, hogy ez a sport a legjobb döntés az életedben.


Kérj megértést, és mondd el nekik, hogy szeretnéd megtalálni azt a tevékenységet, amely jobban passzol hozzád, és jobban ki tudja elégíteni az igényeidet. Próbáld meghallgatni a szüleidet is, és talán együtt tudtok gondolkodni arról, hogy milyen más lehetőségek állnak rendelkezésre, és hogy mi lehetne a következő lépés a sportolás terén.


Fontos, hogy őszinte legyél, de emellett tiszteletteljes és megértő, és ne felejtsd el, hogy a szüleid is csak a legjobbat szeretnék neked. Reméljük, hogy sikerül megértetned velük, és találni egy megoldást, amely mindenkinek megfelelő.

2023. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

MOndd meg apudnak is, hogy nem szereted ezt a sportot. NIncs ebben semmi, mindent meg lehet unni, nem ez az elhívásod valószínűleg.

Milyen sport ez, miért nem írod le a nevét? Úszás?

2023. febr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Nyisd ki a szádat és formálj vele hangokat. Csodákra képes, amikor mondani akarunk valamit!
2023. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jesszus, álljunk már le erről a chatgpt-s válaszolásról! Minden kérdésre ez az első válasz.
2023. márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ossze jovok a faszkanyal ?? ( mert nagyon szeretem😍)
2023. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!