Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen és mennyi sportot kéne...

Milyen és mennyi sportot kéne űznöm, ha szeretek enni és nem akarok lemondani a sok és jó evésről?

Figyelt kérdés
én 160cm 63 kg vagyok és szeretek enni nagyon. szeretem a zöldséges és húsos kajákat, de nem csak azt eszem, eszek riszt, kenyeret is, kevés csokit, kekszet is. Valahogy mindig összejön 1800-2500 kcal. Mit kéne mozognom, hogy ha nem is fogyok, legalább ne hízzak max 2500 kcal felvétel mellett?

#uihpi
2021. jan. 21. 18:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nő vagyok, 40 éves
2021. jan. 21. 18:37
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Most mindjárt idecsődül a sok hülye fitneszguru, hogy aki ezeket eszi az csak akaratgyenge fos lehet. Mindennap eszem édességet és naponta edzem és jó alakom van. A súlyzós edzést javaslom, lehetőleg nehezebb alapgyakorlatokkal. Emellé futhatsz kint is, szerintem ha addig futsz a hidegben ameddig nyitnak a termek, nem lesz bajod. Én minden télen futottam kint, nem olyan kis nyálpic vagyok, mint az itteniek a fórumon.


Béci. 48F. Parciális törtek mestere/ Lineáris algebra mestere/ Erőemelő és Testépítő bajnok/ Szűzoltó.

2021. jan. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondja ezt a nagy guru.


A lényeg hogy figyelj a bevitt kalóriára. Enni lehet mindent, de mértékkel.


Amik a zsírra hatással vannak azok a kardió edzések. Ha alakformálás is a cél, akkor mellé mehet súlyzós edzés is.

2021. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mit sportoltál?


Bicajozás, futás, nordic walking - ezek mind kb. ingyen elérhetőek...

2021. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit sportolhatsz, ha tetszik és nincs valami jelentős kizáró tényező. (Pl nincs pénzed, nincs lábad..etc).
2021. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz erőemelő csajnak :D
2021. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Béci testvérem, mérnökinfós is vagy😂😂😂
2021. jan. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó hogy szólsz utolsó. Még véletlenül azthinném, hogy gépész szakos vagyok. Vagy rosszabb, vegészmérnök. Na de visszatérve a kérdésre még mindig nem az számít, hogy mit eszik valaki, hanem a mennyiség. Nem viccből mondom, hogy napi szinten eszem édességet és mégis fogytam az elmúlt időben. Otthon naponta edzem súlyzókkal és néha futok is kint az utcákon.


Béci. 48F. Lineáris algebra mestere/Mérnökinfó bsc/kiváló korrigált kreditindex/fitnesssguru.

2021. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dekaszuszi vagyok nem mellesleg Béci barátom😹😹😹
2021. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek Bécivel.


Szintolbarom Jóska

2021. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!