Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon ciki elkezdeni úgy...

Nagyon ciki elkezdeni úgy úszni járni, hogy nem nagyon tudok úszni?

Figyelt kérdés
Folyton kiújuló aranyér miatt sajnos abba kellett hagynom a súlyzós edzést és a futást. Sok alternatíva sportolásra nem maradt, ami szimpatikus...az úszás szimpatikus lenne, lenne kedvem hozzá, csak nem nagyon tudok :D Ha vennék bérletet uszodába és egyszer csak felbukkannék ott, nem néznének rám fura szemmel, hogy alig tudok úszni és mégis járok? Illetve ha sokat gyakorolnék, meg tudnék tanulni egyedül? Kicsit azért tudok, mondjuk mit tudom én ilyen 20 métereket le tudok úszni mellúszásban, meg lassú gyorsúszásban :D De itt kifújt a dolog.
2023. márc. 28. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én járok úszni, nem nézem, hogy a többiek mennyit és hogyan úsznak.

Általában 50, vagy 25 m-es a medence, ha minden fordulóban megállsz egy kicsit és így tudsz több hosszt úszni, akkor egyre jobban fog menni. Valahol kijelölnek lassan és gyorsan úszóknak pályát, ez egy táblán ki van írva.

2023. márc. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Én se tudok uszni, pedig 10 evesen tudtam.
2023. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el felnőtt úszásoktatásra, ahol megnézik a technikádat, és megmondják, hol kell javítani.
2023. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!