Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány évesen lehet legkorábban...

Hány évesen lehet legkorábban elkezdeni edzőterembe járni?

Figyelt kérdés
Hány éves kortól a legoptimálisabb elkezdeni az edzést?

2023. jan. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, 12?
2023. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
16-17 évesen
2023. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Már lassan ott tart ez a zavaros társadalom, hogy az óvodából egyenest oda küldik a lúrkókat.
2023. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyén függő, valakinél 13-14 éves korában beüt a tini kor valakinél pedig 15-16 évesen. Vagy 14 vagy 16 szokott a korhatár edzőtermeknél.


18 alatt én azt mondanám hogy edzővel érdemes elkezdeni, mert nagyon sok tini képes túlbecsülni magát és felesleges sérülésnek teszik ki magukat. Különösen igaz ha összeverődve edzenek valakik.

Nem egyszer láttam ilyen tini csoportot ahol a lábtolót megpakolták 200kg val és rásegítve csinálták. Elég valakinek megbotlania/megcsúsznia ahhoz hogy meginduljon az a 200 kg. Vagy ha valaki azt hiszi hogy egyedül is meg tudja csinálni és rájön hogy mégsem.

2023. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En 16 evesen kezdtem, de mar 14 evesen boxoltam meg otthon gyurtam
2023. jan. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!