Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » RSD-n elkezdtem etetni egy...

RSD-n elkezdtem etetni egy helyet a partól 10-15 méterre pár nap múlva be jöhet az Amur?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Fogtam már amurt igazából tavon, de most egy igazi vadvízi veterán torpedót szeretnék horogra csalni. első nap azaz ma be is jött egy nagyobb testű ponty. főtt illetve erjesztett kukoricával etetek meg amuros etetőanyaggal. horgon pedig 1db tigris mogyoró én erre esküszök. Tippeket szívesen elfogadok.
2023. jún. 12. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van ott amur, de miért ne lenne, akkor a folyamatos etetés biztos hogy oda csal majd jó pár darabot, csalinak ha te azt látod jónak használd a tigrismogyorót, én ugy gondolom amivel etetsz kukoricát, azt is próbálhatod felfüzni a horog mellé 2-3 szemet, hátha szemet vetnek rá:))
2023. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!