Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feeder botot lehet másra is...

Feeder botot lehet másra is használni? Ha jól tudom, ezek a botok főként pontyozásra lettek kitalálva. Érdemes lenne/ lehet-e rá a feeder szereléken kívül mást is kipróbálni (nem békés halakra menni)?

Figyelt kérdés

Gondolok itt süllőre, sügérre, harcsára, fenekező módszerrel.


Kezdő horgászként egy matchbottal kezdtem horgászni, kaptam ajándékba egy feeder botot:

TEAM FEEDER Power Fighter Boat Feeder 270H



2023. júl. 11. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Döme Gábor az egyik filmjében feeder botokkal harcsázott.Folyóvízi horgász ismerőseim csak feedert használnak-süllőzni,békés halra,nyilván főleg az érzékeny spicc miatt.Én nyáron az egyik bottal /feeder/ csak amúrozok,szilvával,partközelben-a rugalmas bot fontos,mikor a hal kirohan,egyenletes legyen a terhelés az egész felszerelésen.Kemény bojlis bottal már vesztettem nagy halat,feederrel még nem,pedig 10+-os amúrokról beszélek,amiket sokszor tökösből vagy bokrok alól kell kicibálni.
2023. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van két 3.3 -as feederem azzal szoktam süllőzni,keszegezni.
2023. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!