Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszóedzésre jó a feszes boxer...

Úszóedzésre jó a feszes boxer úszónadrág vagy inkább fecskét kell venni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 20:01
 1/7 anonim válasza:
100%

Amelyik szimpatikus.

Manapság a profi úszók általában jammert hordanak (úszógatya, ami comb alá ér), a vizilabdások viszont kizárólag fecskét.

2023. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A boxer vagy fecske kb. mindegy. Lényeg, hogy ne bő szárú szörfnadrág legyen, mert annak nagyon nagy a menetellenállása.
2023. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk úszóedzésen edzői utasításra csak fecskét szabad hordanunk, de én szeretem, mert könnyű benne mozogni. Ha nem érzed feszélyezve magad, vegyél fecskét sztem :) Jó úszást!
2023. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretek fecskében úszni.
2023. szept. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csak fecskét? A boxer mitől rosszabb? A jammer viszont felesleges anyag a combon. A combot minek eltakarni?
jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Az edzőnk szerint csak a fecske illik az úszóedzés természetéhez. A boxerért büntetésből fekvőzni kell
jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!