Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Srácok, ha ti nem horgásznátok...

Srácok, ha ti nem horgásznátok de a csajotok igen, azt negativumként fognátok fel vagy nem zavarna?

Figyelt kérdés
2023. okt. 7. 18:00
 1/9 anonim válasza:
65%

Egyeseknél ( soknál ) értelmezési gond van.Ne menjünk bele ki horgászik.Egy a lényeg ( ! ) a párunkat NE akarjuk átformálni !Mindenkinek meg van a maga ígénye és hobbija,hát élje azt és ne állitsunk akadályt előtte.

Ha az én párom szeret horgászni és én nem,szereti a haját fazonirozni,ondolálni hát tegye.Elfogadom olyannak amilyen,ő is elfogad a hibáimmal együtt.Tökéletes ember nincs,ha mégis lenne akkor golgota ragyogna a fején.Láttál már ilyet mert én nem.

Remélem megválaszoltam a kérdésed.

2023. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Drága első, alapvetően egyetértek veled és le is zöldeztelek, de az nem golgota, hanem glória! 😂
2023. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

A feleségem jobban szereti a sört és a focit, mint én. Nem probléma :-)

50f

2023. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
2 # Igazad van,frájdi elírás.Köszönöm az egyetértést!Ezek szerint jól látom a kérdésre a választ.
2023. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért kérdeztem mert engem emiatt dobott a pasim, merthogy nemtúl nőies....
2023. okt. 8. 00:12
 6/9 anonim válasza:
73%
Kérdező.Ne is bánd a kapcsolat megszakitását,nem volt érdemes a szerelmedre.Ha nem ez akkor más verte volna nála ki a biztósitékot.Nem szerethetett igazán és hűséget nem is várhattál volna tőle.A kapcsolatod vele eleve kudarcra volt ítélve.Fel a fejjel,ráakadsz olyanra aki megértő és kitart melletted.
2023. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Engem nem zavar, mindenkinek van hobbija es el is kell fogadni.

Ha en nem szeretek konyvet olvasni, de a parom igen? Akkor meg mivan, hagyom hogy csinaljon vagy ott leszek mellette es en csinalok mast.

Ha a csajok horgaszna, siman elmennek vele neha, es a hatterben figyelnenk, beszelgetnenk

2023. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
5# pasid sosem szeretett, az csak kifogas volt
2023. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
51%

"Ne is bánd a kapcsolat megszakitását,nem volt érdemes a szerelmedre.Ha nem ez akkor más verte volna nála ki a biztósitékot.Nem szerethetett igazán és...

pasid sosem szeretett, az csak kifogas volt"


Érdekes, amikor az ezt az oldalt uraló fiatalok arra a személyre húzzák rá a vizes lepedőt, aki nem szeretett igazán. Nos, ha engem a párom nem szeretne igazán, nem benne keresném a hibát, hanem magamban. Hiszen én nem tudom a szerelem olyan fokát kicsiholni belőle, hogy minden allűrömet elnézze. Én horgászom. Minden nap! 9-kor elmegyek otthonról, kb 10-ig csak meditálok a tóparton, aztán beetetek, és kezdődhet a haddelhadd, ami tart fél kb 12-ig. A feleségem elfogadja ezt, sőt, támogat, mert tudja,hogy csak a tóparton vagyok képes teljes mértékben ellazulni.

Én meg tudom, hogy ő nőből van, így teljes mértékben elfogadom, amikor valamelyik barátnőjével átbeszélgetik a délutánt,aztán este telefonálnak, mert valamit elfelejtettek megbeszélni. D

2023. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!