Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszó sportokba, (csak...

Az úszó sportokba, (csak úszás tehát nem a vizilabda stb) átlagosan hány éves korukig aktivak az emberek?

Figyelt kérdés
Üdv, Hosszú Katinka talán 36 éves és ha jól tudom visszavonult, Egerszegi Krisztina is ha jól tudom elég fiatalon befejezte. Szóval ez ilyen sport, hogy hamar be is fejezik? Ha még kérdezhetném, szoktak az úszás mellett a sportolok más sportot üzni akár profibb szinten? köszi (én nem értek hozzá de ahogy nézem nem az a fajta sport, hogy hétről hétre ki állnak és verseny van)
2023. okt. 15. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
30 felett mar joval nehezebb a csucson lenni.
2023. okt. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. okt. 16. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy durva edzesmunkat igenylo allokepessegi sport. 30korulire rendesen kiegnek az uszok, egy ket kiveteltol eltekintve.
2023. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi én mozgássérült vagyok magáról az úszásról se sok a fogalmam, meg hogy mivel jár,ezért nem tudtam.
2023. okt. 16. 13:14
 5/5 anonim válasza:
24%
Úszósportokban! Basszus iszonyat cink ez a prosztó írástudatlanság. Kifolyik tőle a szemem. :(((
nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!