Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszáshoz milyen also jó?

Úszáshoz milyen also jó?

Figyelt kérdés
Hamarosan járni fogok rendszeresen uszni. Ahhoz kellene also. Én ilyen fecske szerüségre gondoltam. Vagy inkább boxer alaku? Melyik jobb?

jan. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked kényelmesebb. A mi uszodánkban a legtöbb srác úszó boxerban jár. Pl tesóm is. Azt mondja neki abban könnyebb mozogni meg gyorsabb is mert áramvonalasabb. De totál tőled függ
jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fecske a jobb, viszont a boxer az ideálisabb a hülye korosztályodban, ha nem akarod, hogy piszkáljanak miatta. Ha a helyedben lennék, próbálnék valami olyan boxert keresni, ami már majdhogynem fecske. Ergo nem pödrődik össze-vissza a feleslegesen túl hosszú szára. Persze fogalmam nincs, miket árulnak manapság a boltokban. Az biztos, hogy minden típusból lehet kényelmes és kényelmetlenül megszabott darabot kifogni, sokan az első eset után rögtön egy életre általánosítanak...
jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Biciklisnadrág
jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fecskében úszom, nekem az vált be. És 20 éves vagyok.
jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!