Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodába mi az elfogadott...

Uszodába mi az elfogadott fiuknál?

Figyelt kérdés
Szoval van ilyen közös férfi öltöző meg vannak fülkék amik zárhatoak és kb 1 személyesek. Nekem ez utobbi jobban tetszik de nem akarok kilogni sorbol!!

jan. 24. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Vetkőzz le előttük, nem lesz merevedésed. Kisebb a méreted?
jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan öltözhetsz mások előtt, senkit nem szokott érdekelni más nemi szerve. Jópár éve járok úszni, úgyhogy tudom.
jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ritka, hogy fülkék lennének. Ha vannak is, akkor az a sportolóknak van fenntartva.
jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszerre van edzés több korosztálynak meg felnőtteknel is látogatható közbe az uszoda

Senki nem szégyenlősködik szinte

jan. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Senkit nem fog zavarni az se, ha a z öltözőben véletlen feláll. Van ilyen.
febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyedül jársz majd úszni, nem tudsz kilógni a sorból, ha meg az osztállyal vagy csapattal mégy, akkor öltözz ott, ahol a többiek! Abban az uszodában, ahova én járok, csak közös öltöző van, nincsenek külön kabinok, mégis jól megfér mindenki a szekrények előtti padoknál öltözve az 5 évestől a 90 évesig. (Egyébként az úszók, búvárok és vízilabdások is ugyanott öltöznek át és zuhanyoznak le.)
febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek mások előtt meztelenkedni, ha van fülke megyek oda, ha nincs akkor próbálom minimálisra csökkenteni a meztelekedést. Ha van a felső elég hosszú az is jó, amúgy meg törölköző körém és megoldom.
febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%
Nyugodtan oltozz at mas ferfiak elott nem ciki en is jarok uszni es kozos zuhi van esott vokt hogx fel allt de nem letz problema az se ne felj
febr. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem minden uszoda egyforma. Van, ahol nincs is kabin. De ha van kabin és használni szeretnéd az miért lógnál ki a sorból?
febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!