Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen uszodaba jarni?

Milyen uszodaba jarni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hulye kerdes lesz de en meg s.ose voltam illetve gyerekkent kotelezo jelleggel amit utaltam es mar nem is emlekszek ra. Viszont azota szeretem a vizet azeretek uszni is na nem profi modon de most lelkileg is nagyon offon vagyok egy ideje es sportolaskent is nagyon jot tenne ..szerintem lelkileg is az uszas. Sopronba tudnek jarni uszodaba mert mashol amugy nincs a kozelben. Egyedul se szivesen mennek dehat nincs senki akivel tudnek. De valaki leirna korvonalakban hogy milyen amikor uszodaba jar az ember? Mire kell figyelni ilyesmik 😄😄😄😄 31/L

ápr. 5. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szuper. Kihozott a depresszióból. Mondjuk én egyedul is megyek meg felnőtt oktatásra is.

Mivel arra koncentrálok hogy jól vegyek levegőt meg számoljam a hosszokat, teljesen kiürül a fejem.


Legyen papucs, törölköző, szemüveg, úszosapka. A szélső sávokba mennek a lassabbak, belsőbe a gyorsabbak. És mindenképp mosd ki a hajadból a kloros vizet még az uszodaöltözőben mert nagyon tönkre tudja tenni ba benne marad klór

Kb ennyi

ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha társaság is van, akikkel lehet néha kommunikálni vagy van egy edzőféle, akkor kevésbé unalmas. Persze elvileg akár zenét is lehet hallgatni közben.
ápr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Öltözőben felveszed az úszóruhád, papucs a lábaidra és zuhanyozz le, hogy ne az izzadt testeddel menj bele az úszómedencébe. Délelőtt kevesebben vannak, olyankor a belső sávok is üresek lehetnek, de délután ez esélytelen. Úszás után valóban érdemes lezuhanyozni jó alaposan, lehetőleg papucs mindig legyen a lábadon, mert a gomba mindenhol leselkedik rád!
ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!