Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A horgászvizsga kérdései...

A horgászvizsga kérdései ugyanazok, mint a gyakorlóprogramban szerepelnek?

Figyelt kérdés

Sok-sok alkalommal megcsináltam sikeresen a horgászvizsga gyakorlóprogramot. (horgaszjegy.hu) Kb ugyanezek a kérdések lesznek élesben a vizsgán? Azt hallottam tablettel kell ugyanígy a helyes választ kijelölni.

Kérem aki volt màr írja le, hogyan működik.



máj. 22. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan oda kell majd belépni és megcsinálni ugyanazt élesben.
máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Igen valószínű ugyanaz.

Én szóban vizsgáztam de hidd el simán atmész.

máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Pontosan úgy ahogy #1 is írta.

Nekünk adtak egy tabletet. Be kellett lépni a profilba. Ott a vizsgán egy laptopon aktiválták az "igazi" vizsgát és ugyan úgy mint a "gyakorláson" végig kellett pötyögni. Kb. 10 perc alatt végeztünk is. Utána kiállították az államit meg a folyóra a területit a 16-órára meghirdetett vizsgáról papírokkal távoztunk 16:30-kor.😉 Este fél hatkor már a folyóparton ücsörögtünk és pecáztunk. 🤣

máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Görbüljön :)
máj. 23. 06:22
 5/6 anonim válasza:
Élesben mennyit lehet hibázni? Mennyi jó választól sikeres a vizsga? 30?
jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Ugyan annyit mint a gyakorló vizsgán, ha jól emlékszem.

Akkor 3 hibám volt, most 4év után újra végig pötyögtem, most 8-at rontottam 🤣 és gratulált a sikeres gyakorló vizsgához. Volt egy csávó a vizsgán, nagyon "küzdött", 🤣 neki is lett engedélye.

jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!