Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik evezős sport ez? (Link)

Melyik evezős sport ez? (Link)

Figyelt kérdés

Ne nézzetek teljesen hülyének! (:

17/L


http://www.youtube.com/watch?v=aCHg5r6rFoI


2010. dec. 22. 18:04
 1/8 anonim válasza:
Négypárevezős
2010. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VCFGDCH válasza:
Úgy hívják , hogy négypár.
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :))
2010. dec. 22. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek a négypár evezősök azthiszem de nem biztos
2010. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ez egy Négypár evezzős hajó! Régen én is eveztem 4párban szóval tutira mondom, VB is voltam ilyen egységben.

sokan keverik az evezést a kajakkal és a kenuval! az evezés az evezés! angolul rowing

2011. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ha jobban megnézitek, öten vannak a hajóban, nem négyen : D

és ötpár nincsen mivel evezek énis.

2011. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat : ) erre voltam kíváncsi :) utolsó: azóta én is észrevettem, hogy öten vannak :D gondoltam, hogy van benne valami turpisság, mert öten vannak és mégis négyen eveznek... hát azért van, mert öten eveznek :D
2011. jan. 29. 18:41
 8/8 anonim válasza:
Ha jobban meg nézitek akkor nem is versenyhajók(az más, hogy Mo.-on annak használnák(: ) de PL angliában az ilyen hajókat turázáshoz vagy edzőhajoknak használják amiben nem kizárt az se hogy 5en üljenek benne. szóval ha te nem hallottál még ilyen hajóról hogy 5en legyenek benne akkor sajnállak:D Milyen egyesületnél evezele amúgy?
2011. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!