Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással kapcsolatban lenne...

Úszással kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Segítesz?

Figyelt kérdés

Úszósapka kötelező? Milyen fürdőruha kell? Ha rendes bikiniben megyek, az probléma?

Orrcsipesz, füldugó szükséges?

Le kell mosnom a sminkemet, ha vízálló?

Ha viszek sampont magammal, úszás "óra" után van lehetőségem megmosni a hajam?


2011. jan. 16. 17:14
 1/2 anonim válasza:

Azt, hogy kell-e úszósapka, azt uszoda válogatja. Ahol a kihulló hajszálak eltömíthetik a szűrőrendszert, ott kötelezővé teszik.

Úszókat nem nagyon láttam bikiniben, de nem tudom, mi az oka... szerintem hosszútávon így kényelmesebb az úszás.

Füldugó akkor kell, ha hajlamos a füled a gyulladásra, illetve úszás után nem folyik ki belőle a víz. Orrcsipesszel akkor jársz jól, ha a hátúszást gyakorlod, de ha már megy, akkor elhagyható. Persze ha önbizalmat ad, nyugodtan használj.

Igen, az uszodákban szokott lenni zuhanyzó minden öltözőben, legalább 3 kabin.

A sminkre nem tudok mit mondani, de szerintem ha vízálló, maradhat.

2011. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úszósapka kötelező?

-Uszodától függ.Van ahol igen,van ahol nem kötelező.Bár azt mondják,hogyha hullik a hajad akkor vegyél fel úszósapkát.(ahova én járok úszni,ott nem kötelező az úszósapka.

Milyen fürdőruha kell?

-A legjobb,és mindenki abban van az úszódressz pl ilyen

[link]

[link]

[link]

Ha rendes bikiniben megyek, az probléma?

- Senki nem szokott rendes fürdőruhában menni,mert abban nem tudsz úszni,legfeljebb csak pancsikázni..

Orrcsipesz, füldugó szükséges?

-Nem szükséges.Vannak akik használják,mert nem szeretik ha a fülükbe vagy az orrukba megy a víz.(nekem sincs)

Le kell mosnom a sminkemet, ha vízálló?

-Ha vízálló nem szükséges lemosni,de én azt tanácsolom,hogy mosd le.Ugyanis ha úszni tanulsz,és gyorsúszást kell gyakorolni,akkor a vízálló festék nem igazán lesz vízálló..Az meg neked sem lenne jó ha úszás közben folyna szét a smink..

Ha viszek sampont magammal, úszás "óra" után van lehetőségem megmosni a hajam?

-Igen,van lehetőség rá,és kell is fürdeni úszás után.Mégiscsak klóros vízben úszik az ember,és ha nem mossa meg a testét/haját egész nap érezni lehet a klór szagát..

2011. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!