Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő horgásznak jó lenne ez...

Kezdő horgásznak jó lenne ez a link alatt található készlet árban és minőségben?

Figyelt kérdés

[link]


Persze kezdőként nem szeretnék nagyon minőségit ez a készlet 1-2évig jó lenne?


2011. jan. 22. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ez nem hogy nem jó, de egyenesen "sz-r".

Még véletlenül sem vedd meg! Nem tudom mire akarsz horgászni, ezért én pontyra gondolok, illetve keszegre az elektromos kapásjelzőből ítélve. Ha két orsóra és két botra van szükséged esetleg szétnézek gyorsan és ajánlok is, bár lehet, hogy kicsit az ára több lesz, de minden képen jobb!

2011. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Közben keresgéltem, s találtam párat. Felvilágosítalak, hogy ezekkel messzire nem fogsz tudni dobni, mivel általában 30-60 g a dobósúlyuk, viszont minőségben ezek sokkal jobbak, persze én már ezeken rég túlhaladtam. Szerintem maga az orsó, ami megbízhatónak mondható bőven 15 fölött kezdődik. Bár egy kettő (főleg okuma longbow) van alatta is. De mindegy, nem ezt akarom fejtegetni, inkább linkelgetek:

[link]

Pergetőbot, egy 20 g-os etetőkosár+bele 20-25g etetőanyag, és a dobótáv max 50méter.

[link]

Ezzel megdobható max a 80 méter. Pontyozáshoz ajánlom. Etetőanyag plusz kosár ne legyen több 70 g nál.

[link]

Ez feederbot, a spiccét kell nézni. Az jelzi a kapást. Sokkal érzékenyebb, bár használhatod kapásjelzősen is.

Sajnos nem tudom milyen árban gondolkodsz, ha 30-at megengedhetnél magadnak, tudnék igen jó megoldásokat. De így elég kétes a dolog. Nekem már 30 ezer forintos orsó is mondta fel a szolgálatot, bár én hetente használom, minden időjárási körülmény közt.

2011. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Igen lenne rá több pénz is csak ezt megláttam ennyiért persze nem tartottam jónak mint kezdő csak itt valaki megerősített volna hogy megéri megvenni talán akkor

2011. jan. 23. 00:01
 4/10 A kérdező kommentje:
A második link alatt található bot tetszik
2011. jan. 23. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy milyen helyen, mire szeretnél horgászni álltalában, folyón, tavon, pontyra keszegre, ragadozóra, milyen messze kell dobni, be lehet e húzni a cuccost, és hogy mennyit szánsz rá, és nagyon szívesen ajánlok jókat. Én versenyszerűen pecázom, szerintem tudok segíteni...
2011. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link] és ehhez mit szolnál?

Teljesen kezdő vagyok két botra szeretnék szert tenni és pontyra meg keszegre szeretnék horgászni a nem szeretnék sok pénzt rá áldozni csak amivel egy-két évig hobbi horgászkodhatok

2011. jan. 23. 22:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt is el kell, hogy vessem. Már látszik a boton is, hogy semmit sem ér, és az orsón is.

Mindenképpen többrészes botot vegyél! Megbízható orsóval.

Szerintem 14-15 öt áldoznod kéne, és max egy bottal horgászol, viszont az megbízható lesz. Mivel gondolom te sem akarod, hogy dobhasd ki egy félresikeredett dobás után a szerkót...

2011. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ehhez vélemény?

tudnál linkelni még olcsó kategóriába tartozó megbízható bot-ott és orsót?

2011. jan. 24. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Nah, ez már jobb, viszont szerintem a rod-pod és elektromos kapásjelző még ráér!

[link]

[link]

Ezek bojlis botok, de én inkább a feedert ajánlanám, szerintem jobb, viszont ezek erősebbek, és a kezdeti ügyetlenkedéseket jobban elviselik...(ezt nem azért mondom, néha én is elég ügyetlen vagyok:D)

Orsó terén talán ezt mondanám, ami ebbe az árkategóriába bele fér:

[link]

Akár miben segítséget szeretnél kérni, legyen az szerelék, csali, horgászhelykiválasztás, vagy akár mi, szívesen segítek. Egyébként még egyszer mondom, az a szett sem rossz, amit kinéztél, és kezdőnek minden képen ajánlom...

2011. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget
2011. jan. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!