Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A kajakozás mennyire erősíti...

A kajakozás mennyire erősíti meg a karokat, vállakat? Ha rendszeresen kajakoztál már, mennyire erősödtél meg? Különösen a lányok válaszaira lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:40
 1/3 bix ***** válasza:
idényben (késő tavasszal nyáron kora ősszel) heti 1x ha lemész egy kicsit alacsony intenzitással kajakozni akkor semennyire. erősít egy minimálisat, de nem nagyon lesz látható eredménye, nem fogsz úgy kinézni mint a kajakosok. a látható eredményhez sokkal többet kell edzeni. azért a női kajakosok szerintem abszolut nem szépek:)
2011. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem a női kajakosok nagyon jól néznek ki szolnokon OB-n annyi jó kajakos csaj volt csak lestem.de bicepsz váll hát izmokat a kenuzás is erősíti és szerintem jobban néz ki mint a kajak
2011. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 4 éve kajakozom. hogy őszinte legyek de igen, nagyon megerősít. az összes pólómat kinőttem karban, vállban, hátban. emiatt szoktak beszólogatni, de k*rvára lef*som mert amelyik fiú kisebb nálam, annak a szégyen. jó, fürdőruhában amikor a felsőket próbálgatom néha felteszem a kérdést, hogy minek ez? ugyanis a mellem is eléggé lement és megerősödött. de nekem ez így tetszik, és azért általában a kajakos fiúknak is bejövök :)
2014. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!