Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogy megy ez, ha most kezdenék...

Hogy megy ez, ha most kezdenék rendszeresen úszni Egerben?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni úszni szeptembertől az egri uszodában. De még nem voltam soha. Hogy működik ez? Csak bemegyek, átöltözöm és úszkálok, vagy időpontot kell kérni, hogy ne zavarjak másokat? (lehet kicsit bugyuta kérdés, de ne szóljatok le légyszíves) Továbbá az lenne még a kérdés, hogy öltözőszekrényért muszáj fizetni? Ha nem, akkor hova tudom pakolni a ruháimat?
2011. aug. 10. 22:17
 1/6 anonim válasza:

Csak úszkálni akarsz vagy valami klubhoz belépni?

Egyébként vannak különböző bérletek 10 alkalmas,havi stb.Ezt megveszed bemutatod a bejáratnál bemész átöltözöl és ennyi.Nem kell időpont csak olyan pályán ne ússzál ahol ki van írva hogy foglalt.Az öltözőszekrényért nem kell fizetni csak valamit beadni és mikor visszaviszed a kulcsot visszakapod.ENNYI.

2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem szeretnék klubhoz csatlakozni, csak reggelente egy kicsit úszni, hogy mozogjak valamit. 10 alkalmas bérletet szeretnék venni majd, persze havonta.

2011. aug. 11. 12:43
 3/6 anonim válasza:

szia :) én októbertől akarok ott úszni, de előtte valami rendes úszótanfolyamra szeretnék menni :)

lehet hogy majd találkozunk, csak fogalmunk se lesz h ki a másik :D

2011. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
majd leszólítalak :)
2011. aug. 18. 17:18
 5/6 anonim válasza:
oké, megbeszéltük :))
2011. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy, hogy hívnak? :D írd meg privátba, legalább a keresztneved! :D
2011. szept. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!