Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nehéz elsőre kajakozni?

Nehéz elsőre kajakozni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
nem egyszerű, de azt javaslom ne tökölj hanem fogd magad azt szánj rá egy napot ha van lehetőséged a helyi vizitelepen aztán vigyél le egy csepelit vagy amerikait (arra is az van irva hogy csepeli de valamivel borulékonyabb) aztán próbálkozz.. ha 1 óra után is beborulsz a stégröl akkor 1-2 kört menjél ülés nélkül, de ne szokd meg mert utána igen nehéz lesz
2011. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
ilyenkor nem jó kezdeni, max ha van neoprén ruhád:D
2011. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az meg mi?
2011. márc. 28. 20:55
 4/10 anonim válasza:

Szia! Én nyáron, nyár elején kezdtem el. Szerintem nem nehéz. A tanuló kajakkal csak egyszer borultam, a K1-es kajakkal már kicsit többet :-)

Azt javaslom, hogy keress egy egyesületet, ha komolyan érdekel.

2011. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
95%
Hát igen, elég nehéz elfordulni a lépcsőfordulókban. Inkább maradj vele a földszinten. De, ha mindenképp fel akarsz kajakozni az elsőre, inkább próbáld lifttel. Ja, és a tizedikre sose próbálj felkajakozni!
2011. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
46%
Ha-ha-ha! Édes vagy, de inkább olyat mondj amivel segítesz.
2011. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nemtudom neked menyire lehet nehéz de én 10 percen belül megtanultam.

táborban voltunk a tanár megtanitott mentem vele 5 percet utána a másik tanár beültetett 1 személyes kajakba és tök jól mentem(nem felvágásbólxD)

2011. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nyár elején kezdd, portya kajakkal szinte lehetetlen beleborulni, k1-essel már sokkal több idő,attól is függ, hogy mennyi idős vagy.
2011. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

4 évig kajakoztam, szóval akkor én most válaszolok :D

Attól is függ, hogy hány éves vagy. Mivel én kb 10évesen kezdtem, MK-ban (minikajak, széles,lapos, és nem annyira borulékony) kezdtem. Az egyesületnél, ahova jártam, volt trimarán is (a hajó hátuljára csavarozzák, olyan mint a gyerekbicikliken az oldalsó kerekek, stabilabbá tesz). Úgy könnyű volt elkezdeni. Kb 14 évesen ültem át K-ba, ami keskenyebb és borulékonyabb,de ezáltal gyorsabb is, tehát versenyhez kellett. A K-nak két fajtája van. Szélespont nélküli, és szélespontos. Szélespontossal kell kezdeni, mert az a stabilabb, de NE amerikaival, hanem egy Csepelivel érdemes.

[link] MK

[link] szélespontos K

[link] és a szélespont nélküli.

2011. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szóismétlés POWAAA!
2011. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!