Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Barátnőm el akar hívni az...

Barátnőm el akar hívni az usziba, de szüleim nem engednek. Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem tudok olyan jól úszni, de ő csak annyit tud hoy nem szeretek. Tudnék valamit tenni hogy elengedjenek, vag ne is próbálkozzak?
2009. febr. 25. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérjed meg a barátnőd, hogy tanítson meg úszni. Talán akkor megengedik a szüleid.
2009. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg otthon, hogy addig sem ülsz a gép előtt:), és jó hatással van a gerincedre ;):D
2009. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy egy úszómesterrel biztosított, képzett gárdával felszerelt helyszínre azért nem engednek, mert nem tudsz úszni... Ha nem mész vízbe, nem is fogsz megtanulni. Azt nem lehet az internet előtt ülve...

Kicsit próbáld meg elmagyarázni a szülőknek, hogy nem a tengerbe mész, de nem is egy strandra. Hanem egy uszodáról van szó...

2009. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ártana tudni ,hány éves vagy,és miért nem engednek el?
2009. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Vegyél egy szép nagy, színes úszógumit és mondd azt, hogy azzal fogsz lubickolni. Ezt persze nem fontos be is tartani de legalább menyugodnak.
2009. febr. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem szerintem ööö vágj aranyos képet és állj eléjük aztán kezdj el léccizni
2009. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
figyelj...mond meg hogy csajal mész ha nem akarod szolj egy unokatesodnak akivel elngednének a szuleid...én is tengerbe tanulam meg uszni amikor majdnem bevit a hulam
2009. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes a helyzet, ugyanis van csajod, szóval nem lehetsz annyira tökmag, viszont mégis a szüleidtől kell engedélyt kérned. Szerintem legyél tökös gyerek és mond meg anyádéknak, hogy mész!!! Pláne, hogy a barátnőd hívott el, ami arra utal, hogy szeret úszni, azaz egész jól tud is. Namost mivel a barátnőd ezért gondolom vigyáz rád mint a hímes tojásra, szóval kötve hiszem, hogy bajod esne...
2010. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!