Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Harcsára ívási időszakban...

DannyZuko kérdése:

Harcsára ívási időszakban milyen módszerrel a legeredményesebb horgászni? (lent)

Figyelt kérdés

Ti milyen csalit ill. módszert javasoltok? Élőhalat, Taposott halat, pióca fűzért? Piócából hány darabot szoktatok egy fűzérre tenni? Úszót, fenékre rögzített úszót csúszóólommal, stupeket? Úszó esetén milyen mélyre teszitek a csalit? Leteszitek fenékre, vagy fenék felett kicsit, esetleg vízközt vagy felszinközelben? Illetve vannak ezek a harcsa aromák, amikbe ha jól tudom be kell mártania a kishalat bedobás előtt. Ezeket használja valaki?


Érdekelne mindenféle tapasztalat.


2011. máj. 16. 08:39
 1/3 anonim válasza:
én tapasztalatom szerint ha megtalálom a fészkét akkor úszóval fenék felett kicsivel és pióca vagy giliszta és gilsiztábol akár 15-20 szálat is feltehetsz.piócábol is 8-10 felmehet. csak elég sok türelem kell a sikerhez és nem mindig jön be.ja csak hogy a piócát betiltották mert védett lett .nadály is jó csak sokkal drágább.ezeket az aromákat nem ismerem de azt mondják hogy jók.ez az én tapasztalatom de lehet próbálkozni töb féle módszerrel is.
2011. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet!


Úgy tudom piócából csak a barna orvosi pióca a védett. Azt árulni is tilos és csalizni is. A "normál" pióca csalizható.

2011. máj. 19. 08:56
 3/3 anonim válasza:
nekem a horgász boltba aztmondták h nem árusitható semmiféle pióca
2011. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!