Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszással lehet zsírt égetni?

Az úszással lehet zsírt égetni?

Figyelt kérdés
szeretnék a fenekemről fogyni meg a combomat karcsúsítani... 168 centi vagyok és 60 kiló.
2009. ápr. 10. 08:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mármint nyílván lehet csak ez jó megoldás-e, vagy válasszak másik sportot? Különben nem szeretnék izmos lennni...
2009. ápr. 10. 08:32
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gyaloglás vagy ellipszis tréner.


Nem szeretnél izmos lenni... ne aggódj az nem olyan egyszerű mint ahogy te gondolod :D


Mellé persze diéta mert különben semmit sem ér.

2009. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam, az ellipszis tréner nem ér semmit...:D
2009. ápr. 10. 09:01
 4/14 anonim válasza:
100%
Én még nem hallottam olyat, hogy valaki az úszástól fogyott volna le. Én is inkább a gyaloglást, és a futást javasolnám. Egyébként minden mozgás csak annyit ér, amennyi energiát belefektetsz. Ha úgy áll hozzá az ember, hogy csak nehogy nehéz legyen, vagy nehogy elfáradjak, akkor nem fog érni semmit. Igenis az edzés végére le kell izzadni, el kell fáradi.
2009. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
biztosíthatlak, az én hozzáállásom nem ilyen... maximalista vagyok, állandóan hajtom magam ("ezt a 2 hosszt még leúszom" és ezt kb5-6x eljátszom), és szeretek úgy hazaérkezni sport után hogy hulla fáradt vagyok.
2009. ápr. 10. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az úszás "sportosító" hatására jó példa olimpikonunk, Czene Attila.


Az úszás az egyik "legveszélyesebb" sport a fogyókúra szempontjából. Igaz az egyik leghasznosabb sport az izomcsoportok átmozgatására. De őszintén, igazán vékony úszót - legyen az profi, vagy csak "hobbiúszó" - még nem láttam... :)

2009. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen járok úszni, de igazából én sem érzem annyira a zsírégető hatását. Átmozgat, kikapcsol, fitten tart, de fogyni biztos nem ettől fogyok, hanem a diétától. Viszont szerintem az alakot formálja. Szóval átrendeződnek jó helyre a dolgok...
2009. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igazából az alakformálásra hajtok, nem a fogyásra...

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2009. ápr. 10. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

az úszással nem lehet zsírt égetni!

(egyébként kérdező: mért írod azt a kommentben hogy nem szeretnél fogyni, amikor a kérdésben bennevan hogy fogyni szeretnél?)

Mindegy, a lényeg hogy úszással fogyni nem lehet mert túl hideg a víz ahhoz hogy elinduljon a zsírbontás.., ahogy már elöttem mondták: átmozgat, állóképességet növel, de nem fogyaszt!

2009. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heti 10-edzésre járok,8-éve versenyúszó vagyok és nem nevezném magamat zsírosnak vagy bármilyen tulsullyal szenvedőnek annak idején mikor elkezdtem 6-kg-val lettem könyebb ami tiszta zsír utána több lettem mert nagyon sok izmot szedtem fel.nem kg-ban kell mérni az úszás hatásait mert kevesebb nem leszel mivel izmosit és a zsír átlakul izommá ami viszont nehezebb.az úszás nagyon jol formálja az összes testrészt. tapasztalatból irok
2009. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!