Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 29 évesen meg tudok tanulni...

29 évesen meg tudok tanulni úszni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg, persze, csak először sekély vízben próbáld, ha baj van, le tudd tenni a lábad.
2011. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán... a sportok még 50-60 éves korban is elsajátíthatóak, csak akarat kérdése
2011. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

Persze,semmi akadály.Ha van hozzá akaratod,bármikor.:) De úgy tanulj meg,hogy bedobjanak a vízbe mert úgy semmire nem jutsz,csak víziszonyod lesz amit nehezebb lesz korigálni mintha valamit elrontanál az úszás során.Először a légzést,lábmunkát majd mindent fokozatosan.Próbálj meg szakembertől tanácsot kérni.

Sok sikert,Hajdú Botond,úszóedző.

2011. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is 29 évesen tanultam meg úszni. Sokáig víziszonyom volt egy gyerekkori eset miatt, de csak ekkora volt időm rá, hogy megtanuljak. Elmentem a közeli uszodába és ott szóltam, hogy szeretnék úszni tanulni. Volt egy úszómester aki kimondottan felnőtteket, időseket tanított úszni.

Úgyhogy: rajta, sok sikert! :)

2011. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,a héten sokat gyakoroltam de még mindíg nem megy valami jol,szeptember közepén megyünk nyaralni addigra remélem menni fog!
2011. aug. 26. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne is várd, hogy gyorsan fog menni. Amúgy először a mellúszást ajánlom, az ugyan a leglassabb, de nem olyan fárasztó, és nem is kell nagyon kapálózni. Karok, lábak egyszerre "tereljék" hátra a vizet. Valamint sekély vízben próbálgasd azt, amit gyerekekkel szoktak, hogy hanyatt fekszel, és elengeded magad. Fújd is ki a levegőt és legyél nyugodt, és akkor nem igazán merülsz el.
2011. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!