Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon szeretem a vizet. Baj,...

Nagyon szeretem a vizet. Baj, ha ennyire?

Figyelt kérdés

Ez most lehet, kamunak és viccesnek fog tűnni, pedig igaz. Nagyon szeretem a víizet, víz alatt lenni. Nagyon buli. volt h volt egy vödör (tiszta) víz itt kint és játékból belenyomtam a fejem, mert miért ne. fürdéskor is van hogy a kádban "búvárkodom", pl. párszor eljátszadoztam és azt veszem észre h fejreálltam a vízzel teli kádban, meg ilyenek. egyszer egy nem éppen úszásra való tóba is bementem, úsztam, "búvárkodtam" benne, bár akkor kicsit spicces voltam és ez régen volt, mai fejemmel nem mennék bele abba a vízbe.

mondanom se kell talán, uszodába ha elmegyek, ott is elmaradhatatlan h átúszom a medencét víz alatt meg pihenésképp is a víz alá megyek "lazítani", bukfencezek a víz alatt meg minden.

mondjuk barát, ismerős nincs aki eljönne velem uszodába, de ha vki hozzám hasonló vízmániás lenne ilyen, amiket lenyomkodnánk egymást víz alá meg szivatnánk egymást játékból, attól szívrohamot kapna, aki látná.


hát úgy röviden ennyi. nem tudom mennyire érthető. normális ez? más van esetleg hasonlóan ezzel? még úgy nem beszéltem erről senkinek, de biztos csak nevetne rajta. nem tudom, ezt ki hiszi el, ki nem, de így igaz, és amúgy teljesen normális vagyok tudtommal XD


2011. aug. 21. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én nem szeretni így a vizet, mert belemegy orromba.


de olyat csináltam már medencében, hogy a lépcsőbe kapaszkodva lemásztam a fenékre, leguggoltam, majd elengedtem magam, és potty, felhozott a víz. utána röhögtünk a barátosnémmal.

2011. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ja, az rossz ha belemegy az orromba. de néha van h nem tűnik fel valahogy
2011. aug. 21. 16:56
 3/16 anonim ***** válasza:
én ugyan igy vagyok:DDDDD de uszodába nem járok csak strandon meg nyaraláskor, jó is a víz alatt:D
2011. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nos, nem tűnik pszichiátriai esetnek amit írtál.

vagy milyen választ vársz erre? :) hogy bolond vagy? mert nem hinném.. legalábbis biztos nem emiatt.

2011. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ma 18:11

köszi, jó válasz volt.

csak gondolom, kicsit furcsa lehet mert ilyet mástól nem hallottam még amit leírtam XD

2011. aug. 21. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:

:)

fiatal koromban.. én is sokat "úszkáltam". valahogy úgy, mint te, csak a fürdőkádas fejenállás maradt ki.

amúgy vízalatt, végig persze :)

2011. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tegnap 16:20 ja, azt én is próbáltam már természetesen
2011. aug. 22. 13:42
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 08:41 :)

ilyen fürdőkádas izét más is próbált már vajon rajtam kívül vagy ezzel egyedül vagyok az országban?

2011. aug. 22. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

te egy Egyéniség vagy. de azért ne védesd le a fürdőkádas dolgot :)

szerintem amúgy nem vagy egyedül hasonlóval, nem annyira kicsi ez az ország :)

2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszi!

nem akartam levédetni! :D

szívesen hallanék valaki hasonlóról :D

2011. aug. 24. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!