Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszósapkát vegyek? (...

Milyen úszósapkát vegyek? ( Latex, gumi, szövet)

Figyelt kérdés
Mivel most kezdtem úszni járni , nem tudom, hogy milyen féle úszósapkát vásároljak. Sok helyen olvastam, hogy a latexbe és a gumiba beleizzad a hajam. Víz alá nem igen mennék, csak azért lenne mert kötelező. A hajam mellig érő, a fejem kissé nagy. 16/L
2011. szept. 17. 22:31
 1/5 anonim válasza:

azt hiszem nekem latex úszósapim volt, de én szerettem, csak a tarkómon, oldalt és a felül volt vizes a hajam, a többi száraz volt, anno még általános alsó tagozatán volt nálunk kötelező az úszás, és akkor még fenékig érő hajam volt, úgyhogy nekem bevált :)

bár, szerintem azt válaszd, ami számodra kényelmesebb

2011. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gumi azért nem jó, mert tépi a hajat... Bár ha az acélod, hogy száraz maradjon a haj és nem baj,ha fáj amikor leveszed, akkor lehet...


Latex az mi? Ami olyan fürdőruha anyagból van? Na mert az jó, kényelmes... És szépen átázik.

Nekem inkább ez jön be és hajat mosok/szárítok, mint a gumival szenvedek, főleg ha kontyom is van bele...

2011. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
5%
papír
2011. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Speedo vagy Arena márkájút és SZILIKON anyagút! Ezek már jobbak, de picit drágábbak. Vannak olcsóbbak, Zoggs meg Rucanor meg fene tudja még hogy mik. Ha sokkal olcsóbb akkor válaszd azt, de ha nincs különbség köztük akkor inkább a Speedo v Arena. Talán egy 500-assal kerül többe de annyival kényelmesebb, strapább is!

Az hogy teljesen száraz maradjon vele a hajad az már csak a felvételi technika kérdése...

2011. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gumi tyr a legjob!!!
2012. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!