Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit gondoltok a kondorosi...

Mit gondoltok a kondorosi uszodáról (XI. ker)?

Figyelt kérdés

oda szeretnék járni úszni,és nem tudom milyen... és milyen szabályok vannak,(uszosapka, furdőruha, uszoszemuveg???) aki jár oda, kérem mondjon róla véleményt!


köszönöm!


22/L


2011. szept. 19. 20:40
 1/4 anonim válasza:
Egyetlen egyszer voltam. Soha többet nem mentem. Ezzel el is mondtam, hogy milyen. Szerintem gáz, főleg a szauna része, de az öltözők és az egész egy nagy kalap sz@r.
2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ezt néztem ki. Azért saját bőrön is meg akarom tapasztalni a "szart, de ajánlhatnál akkor alternatívát, kérlek :)
2011. szept. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Alternativa, csak hogy maradjunk Budan: Sportmax a Mom Parknal. Az nekem bejott. Sokkal jobb, mint a kondorosi. De probaljatok ki a kondorosit, mindenkinek masok az igenyei, lehet nektek bejon. Nekem nem jott be, kozel 30 evesen.
2011. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a Kondorosi, bár tény és való egy elitebb környékről származó embernek biztos nem tetszik...:) Én nagyon szeretem! :) Pici, de jó és van strand része is.
2012. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!